Mann + Hummel'in 2011 Cirosu - Son Dakika

Mann + Hummel'in 2011 Cirosu

18.02.2012 09:13
Mann + Hummel'in 2011 Cirosu, System.String[]

MANN+HUMMEL, 2011 yılında, cirosunu, yüzde 10'un üzerinde artırarak 2,5 milyon euro olarak gerçekleştirdi.

Tüm dünyada rekor düzeyde yatırım yaparak, üretim tabanını genişleten MANN + HUMMEL, yarattığı 1200 kişilik istihdamla da büyük bir başarıya imza attı.

MANN+HUMMEL büyümeye devam ediyor. 2011 yılında, uluslararası otomotiv ve makine mühendisliği endüstrilerine gelişim ortağı ve seri tedarikçi olarak hizmet veren grup, 2010 yılında 1.8 milyar euro olan cirosunu 2011'de 2.5 milyar euroya çıkardı. Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika ile Asya'da çok sayıda yeni eleman alımı yapan MANN + HUMMEL, 2010 yılında 13 bin 201 kişi olan çalışan sayısını da 14 bin 400'e ulaştırdı. 1999 ile 2011 yılları arasında, yıllık yüzde 9 oranında büyüme kaydeden MANN + HUMMEL, 2018 yılına kadar cirosunu 3.4 milyar euroya çıkarmayı planlıyor.

Siparişlerin, 2012 yılının da iyi başlayacağına işaret ettiğini söyleyen MANN+HUMMEL CEO'su Alfred Weber; "Bütün çalışanlarımıza en samimi duygularla teşekkür ederim. 2011'de pek çok lokasyonda üretim rekorları kırdık ve genellikle haftada yedi gün üretim yaptık. Tüm dünyada ekibimizin bağlılığı etkileyicidir ve müşterilerimiz bizi sürekli yeni siparişler vererek ödüllendirmiştir" diyor.

41 Lokasyonda üretim yapıyor

2011'de, stratejik büyüme ve çeşitlendirme hedeflerini gerçekleştirmek üzere çalışmalarda bulunan MANN+HUMMEL, tüm dünyada rekor düzeyde yatırım yaparak, iş ve üretim tabanını genişletti.

Almanya, ABD, Çin ve Hindistan'da yeni lokasyonlar kurarak mevcut lokasyonlarının sayısını da 41'e çıkaran filtreleme uzmanı, Kore, Filipinler gibi Asya ülkelerinde ve Avrupa'da gerçekleştirdiği yatırımlarla su filtreleme ve su arıtma alanlarında iş faaliyetlerini artırdı. MANN + HUMMEL, 2012 yılı ocak ayında ise Brezilya menşeili uzman bir şirketi bünyesine katarak su filtreleme alanında da stratejik açıdan genişledi.

Sürdürülebilir ve çevre dostu ürün ve teknoloji alanlarında araştırma ve geliştirmeye önem veren ve bunun için satış gelirlerinin yüzde 4'ünü bu alanda gerçekleştirilen araştırmalar için kullanan MANN + HUMMEL, altı temel şirket değerlerinden birini de insanlara ve çevreye saygı olarak belirledi.

Mann + Hummel'in 2011 Cirosu

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Mann + Hummel'in 2011 Cirosu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Koronavirüse yakalanan Ekrem İmamoğlu'nun ailesinin test sonuçları negatif çıktı Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisini geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama