Mansur Yavaş: "Milli Mücadele'nin Karargahından Cumhuriyet'in Tüm Gençlerine Selam Olsun" - Son Dakika

Mansur Yavaş: "Milli Mücadele'nin Karargahından Cumhuriyet'in Tüm Gençlerine Selam Olsun"

20.05.2022 14:34

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, “Milli Mücadele'nin karargahından Cumhuriyet'in tüm gençlerine selam olsun” notuyla; Ankara’daki 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarının yer aldığı bir videoyu paylaştı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "İlk günkü aşkla, daima izinde. Milli Mücadele'nin karargahından Cumhuriyet'in tüm gençlerine selam olsun" notuyla; Ankara'daki 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarının yer aldığı bir videoyu paylaştı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, "İlk günkü aşkla, daima izinde. Milli Mücadele'nin karargahından Cumhuriyet'in tüm gençlerine selam olsun" notuyla sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Yavaş'ın paylaştığı videoda, Ankara'daki 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına ait görüntüler yer alıyor.

YORUMLAR
500
Taekwondo Milli Takımı'na en çok sporcu veren kulüp ABB Spor Kulübü oldu Taekwondo Milli Takımı'na en çok sporcu veren kulüp ABB Spor Kulübü oldu Sel sonrası yaptığı açıklama tepki çeken Mansur Yavaş'tan açıklama geldi Sel sonrası yaptığı açıklama tepki çeken Mansur Yavaş'tan açıklama geldi ANKARA'DA SAĞANAK ETKİLİ OLDU; EVİNİ SU BASAN BUSENUR BOĞULDU ANKARA'DA SAĞANAK ETKİLİ OLDU; EVİNİ SU BASAN BUSENUR BOĞULDU
Kaynak: ANKA

Son Dakika Güncel Mansur Yavaş: 'Milli Mücadele'nin Karargahından Cumhuriyet'in Tüm Gençlerine Selam Olsun' - Son Dakika

Bu haber ANKA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. ANKA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı ANKA kurumudur.

Advertisement