Mansur Yavaş, Mazbatayı Aldıktan Sonra Anıtkabir'e Gideceğini Söyledi - Son Dakika

Mansur Yavaş, Mazbatayı Aldıktan Sonra Anıtkabir'e Gideceğini Söyledi

10 ay önce

31 Mart Yerel seçimlerde CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, sabah namazını Hacı Bayram Veli Camii'nde kıldı. Yavaş, "Mazbatamızı aldıktan sonra da Anıtkabir'e gideceğiz" dedi.

Mansur Yavaş, Mazbatayı Aldıktan Sonra Anıtkabir'e Gideceğini Söyledi, System.String[]

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimini önde tamamlayan Millet İttifakı'nın CHP'li adayı Mansur Yavaş, bugün gerçekleştirilecek mazbata töreni öncesinde, Ankara Hacı Bayram Camii'ne gelerek sabah namazı kıldı.

Yavaş, Ankara Hacı Bayram Veli Camii'nde sabah namazı kıldı. Hacı Bayram Veli'nin türbesinde dua eden Yavaş, çıkışta basın mensuplarına açıklamada bulundu.

"HADİ BİSMİLLAH"

Ankara'nın kurucularından Hacı Bayram'ı ziyaret edip, dua ettiklerini belirten Yavaş, "Bugün mazbatayı alacağız. Biz de ilk olarak Ankara'nın kurucularından Hacı Bayram'ı ziyaret edip, duamızı ettik. Mazbatamızı aldıktan sonra da Anıtkabir'e gidip Ankaramızı başkent yapan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün huzurunda saygı duruşunda bulunup, daha sonra görevimize başlayacağız. 'Hadi Bismillah' dedik, başlıyoruz" diye konuştu.

Hacı Bayram Veli Hazretlerinin kabrini ziyaret eden Yavaş, burada yaptığı açıklamada, mazbatasını bugün alacağını belirterek hayırlı olmasını diledi.

İMAMOĞLU'NUN ANITKABİR ZİYARETİ OLAY OLMUŞTU

Resmi olmayan sonuçlara göre İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanlığını kazanan Ekrem İmamoğlu'nun Anıtkabir ziyareti olay olmuştu. Anıtkabir defterine yazdığı yazının altına mazbatasını almamasına rağmen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı notunu düşen İmamoğlu, Erdoğan tarafından da eleştirilmişti.

Mansur Yavaş, Mazbatayı Aldıktan Sonra Anıtkabir'e Gideceğini Söyledi
Haber Yayın Tarihi: 08.04.2019 08:17 Kaynak: İHASon Dakika

Görev başındaki polis, emniyetin tuvaletinde sevgilisiyle uygunsuz halde basıldı
Firari asker, 26 yıl sonra yol kontrolünde yakalandı Didem Soydan'dan "Seninle cinsel ilişkiye girmeden ölmek istemiyorum" diyen takipçisine cevap

Son Dakika Haberleri