Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu meşhur türküyü seslendirdi - Son Dakika

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu meşhur türküyü seslendirdi

27.12.2021 23:56

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'yla sahneye çıktı. "Ankara'nın Taşına Bak" türküsünü birlikte seslendiren iki başkan, renkli anlara imza attı.

İstanbul, Ankara, Muğla, Antalya, Adana, Eskişehir, Aydın, Mersin, Tekirdağ ve Hatay'ın CHP'li belediye başkanları başkentte toplandı. CHP Genel Merkezi'nde bir araya gelen 10 büyükşehir belediye başkanı, Kemal Kılıçdaroğlu'yla da görüştü. Bu toplantı nedeniyle Ankara'da bulunan CHP'li başkanlar, sahnede türkü de söyledi.

BİRLİKTE SAHNEDEYDİLER

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın, "Uyan uyan Gazi Kemal, güzel günler yakında." sözleriyle sosyal medya hesabından paylaştığı görüntülerde; CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar ve Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen ve Mansur Yavaş birlikte sahneye çıktı.

ANKARA TÜRKÜSÜ'NÜ OKUDULAR

Ankara Türküsü'nü seslendiren belediye başkanları, ortaya renkli anlar çıkardı. Görüntüler kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu sahneye çıktı! Birlikte meşhur türküyü seslendirdiler
YORUMLAR (2)
500
Mansur Yavaş: Can Dostlarımız İçin Türkiye'nin En Kapsamlı Kısırlaştırma Seferberliğini Başlattık Mansur Yavaş: Can Dostlarımız İçin Türkiye'nin En Kapsamlı Kısırlaştırma Seferberliğini Başlattık Ankara Büyükşehir Belediyesi Bu Yıl da KPSS Ücreti Desteği Verecek Ankara Büyükşehir Belediyesi Bu Yıl da KPSS Ücreti Desteği Verecek 'İmamoğlu ve Yavaş, 'Milletin Sesi' Mitingine Birlikte Gitti' 'İmamoğlu ve Yavaş, 'Milletin Sesi' Mitingine Birlikte Gitti'

Son Dakika Güncel Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu meşhur türküyü seslendirdi - Son Dakika


Advertisement