Manyas Ovası Sahil Sulama Projesi 2014'te Tamamlanacak - Son Dakika

Manyas Ovası Sahil Sulama Projesi 2014'te Tamamlanacak

12.01.2012 17:40
Manyas Ovası Sahil Sulama Projesi 2014'te Tamamlanacak, System.String[]

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu tarafından törenle temeli atılan Manyas Ovası Sahil Sulama Projesi 2014 yılında tamamlanacak.

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu tarafından törenle temeli atılan Manyas Ovası Sahil Sulama Projesi 2014 yılında tamamlanacak.

Manyas Belediye Başkanı Hasan Kahraman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, modern sulama sistemlerinin kullanılacağı projenin tamamlanması sonrası, tarım arazilerinin sulama imkanına kavuşacağını söyledi.

Kahraman, kapalı kanal montaj çalışmalarının Darıca ve Hacıyakup köyleri arasında sürdüğünü belirterek, "Sol Sahil Sulama Projesi çalışmalarının 2014 yılı haziran ayında bitirilmesi hedefleniyor. Projelerinin tamamlanması ile Manyas, tarım ve ekonomik açıdan çok büyük mesafeler elde edecek" dedi.

- BALIKESİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Manyas Ovası Sahil Sulama Projesi 2014'te Tamamlanacak - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu