Manyas'ta Kan Bağışı ve Kök Hücre Örneği - Son Dakika

Manyas'ta Kan Bağışı ve Kök Hücre Örneği

27.03.2015 17:08
Manyas'ta Kan Bağışı ve Kök Hücre Örneği, System.String[]

Türk Kızılayı Güney Marmara Bölgesi Kan Merkezi, Manyas ilçesinde bir günde 73 ünite kan ve 37 kök hücre örneği aldı.

Türk Kızılayı Güney Marmara Bölgesi Kan Merkezi, Manyas ilçesinde bir günde 73 ünite kan ve 37 kök hücre örneği aldı.

Kök hücre bağışçı kazanım uzmanı Ramazan Çiçek, AA muhabirine yaptığı açıklamada, pazar yerinde mobil kan toplama aracında vatandaşlardan örnekler aldıklarını söyledi.

Kan ve kök hücre vermek isteyenlerin Dr. Hasan Fatih Solak tarafından sağlık kontrollerinin yapıldığını ifade eden Çeçek, "Kan testleri yapıldıktan sonra uygun görülenlerin kan bağışları görevlilerimiz Özlem Temiz ve Serdar Ünal tarafından alındı. Bize burada eşlik eden Türk Kızılayı Manyas Şube Başkanı Fikret Özyar'a ve kan ile kök hücre örneği bağışında bulunan vatandaşlara teşekkür ederim" diye konuştu.

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Manyas'ta Kan Bağışı ve Kök Hücre Örneği - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Endonezya için 2021 kabus gibi başladı: Uçak kazası ve depremden sonra şimdi de yanardağ patladı İki kız kardeş, kendilerinden telefon numarası isteyen şahsı evire çevire dövdü Sağlık Bakanlığı yetkilisi: 15 Mart'ta 27 milyon kişiyi aşılamamız halinde kısıtlamaların büyük bölümünü kaldırmayı planlıyoruz 5 yaşındaki çocuğun önce ayakkabılarını çıkardı, ardından çuvala koyarak kaçırmaya çalıştı Milyonlarca emekliye müjdeli haber: Maaşlarla birlikte ek ödemelere de zam yapıldı Aşı olmayacakları vatan hainliğiyle suçlayan Prof. Dr. Sönmez şimdi de köpek benzetmesiyle tepkilerin odağında Almanya'da Pfizer aşısı olan 10 kişi hayatını kaybetti Yasak Elma'nın Şahika'sı Nesrin Cavadzade diziden ayrılıyor mu? Ettiği küfür başına dert oldu