Son Dakika Haberleri: Marcelo, Vinicius Jr ve Keylor Navas Montreal’de imza imzaladılar

Marcelo, Vinicius Jr ve Keylor Navas Montreal’de imza imzaladılar

5 ay önce

Montreal’de Real Madrid’in varlığı Beyazların hayranları arasında büyük heyecan uyandırdı. Ekip oteli ve eğitim kampları arasındaki her yolculukta, ekip idollerini yakından görmeyi bekleyen tutkulu hayranlarla çevrilidir. Bu, Kanada kentindeki beşinci eğitim oturumunun sonunda tekrar oldu. Oyuncular Montreal Impact tesislerinin girişindeki hayranlarla zaman geçirdiler, imza imzaladılar ve onlarla fotoğraf çektiler.

Montreal'de Real Madrid'in varlığı Beyazların hayranları arasında büyük heyecan uyandırdı. Ekip oteli ve eğitim kampları arasındaki her yolculukta, ekip idollerini yakından görmeyi bekleyen tutkulu hayranlarla çevrilidir. Bu, Kanada kentindeki beşinci eğitim oturumunun sonunda tekrar oldu. Oyuncular Montreal Impact tesislerinin girişindeki hayranlarla zaman geçirdiler, imza imzaladılar ve onlarla fotoğraf çektiler.

Marcelo, Vinicius Jr ve Keylor Navas Montreal’de imza imzaladılar

Kaynak: Dugout

Haber Yayın Tarihi: 14.07.2019 04:06 

YORUMLAR


121 yıllık fotoğraftaki kız çocuğu, tartışma yarattı
MAK araştırma son anketi açıkladı: Meclis'te yer alan partilerin oy oranlarında büyük düşüş var Eşini vahşice öldüren koca konuştu, duruşma salonu buz kesti: Kıyma makinesine atarak parçaladım