Son Dakika Haberleri: Mardan Palace'ın Veliahtının Arabasına, Borcundan Dolayı El Konuldu

Mardan Palace'ın Veliahtının Arabasına, Borcundan Dolayı El Konuldu

7 gün önce

Antalya'da faaliyet gösteren Mardan Palace'ın sahibi ünlü Azeri iş adamı Telman İsmailov'un oğlu Sarkan İsmailov'a ait Rolls-Royce marka otomobile, borcundan dolayı el konuldu.

Borçları nedeniyle 2015 yılında icradan satılan, Mardan Palace Otel'in sahibi ünlü Azeri işadamı  Telman İsmailov'un oğlu Sarkan İsmailov'a ait Rolls-Royce marka otomobile borcundan dolayı el konuldu.

DÜNYACA ÜNLÜ YILDIZLARA TAHSİS EDİLMİŞTİ

Araç, otelin açılışına katılan ve misafir olarak gelen sinema sanatçısı  Monica Belluci ve dünyaca ünlü şarkıcı  Shakira'nın da aralarında bulunduğu birçok ünlü isme tahsis edilmişti.

465 bin lira alacağı karşılığı icra takibi başlatan bir tur şirketinin avukatı Ferda Perihan Savaşçı  Antalya 4. İcra Müdürlüğü aracılığıyla önceki gün otele giderek icra işlemlerine başladı. Otelin parkında bulunan otomobil, memurlar aracılığı ile haczedilerek  Antalya'da bir otoparka çekildi. Borç ödenmediği takdirde ünlüleri taşıyan Rolls-Royce açık artırma usulü ile icradan satılacak. ( Hürriyet)Alman Uyruklu Bilgisayar Mühendisinin Şüpheli Ölümü! Balkondaki Kameralar Dikkat Çekti Eski CHP Antalya Milletvekili Gürkut Acar'a FETÖ Soruşturması
Mardan Palace Hotel, İnternet Sitesinden Oda Satışlarını Durdurdu Kayıp Meteoroloji Memurunun Ormanda Cesedi Bulundu