Mardan Stadyumu 51 Milyon TL'den Satışa Çıkacak - Son Dakika

Mardan Stadyumu 51 Milyon TL'den Satışa Çıkacak

24.10.2017 14:53
Mardan Stadyumu 51 Milyon TL'den Satışa Çıkacak, System.String[]

Bir dönem Antalyaspor’un maçlarını oynadığı Kundu oteller bölgesine 12 kilometre mesafedeki Mardan Stadyumu 51 milyon TL bedel ile satışa çıkartılıyor.

Bir dönem Antalyaspor'un maçlarını oynadığı Kundu oteller bölgesine 12 kilometre mesafedeki Mardan Stadyumu 51 milyon TL bedel ile satışa çıkartılıyor.

Antalya'nın Aksu ilçesi Kundu köyünde yer alan Mardan Stadyumu, 51 milyon TL bedel ile satılacak. Satışa konu olan taşınmaz üzerinde otel bloğu ve personel lojmanı da yer alıyor. Kundu oteller bölgesinde yer alan 13519 Ada 7 Parsel, yüz ölçümü 28 bin 394,51 metrekare, tam hisse arsa 50 milyon TL, 13517 Ada 14 Parsel, yüz ölçümü 74 bin 013,98 metrekare tam hisse arsa 51 milyon TL olmak üzere satışa çıkarılacak. Açık arttırma ile satılacak taşınmazların ihalesinin 7 Kasım'da saat 09.45-10.05 arasında Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü Muratpaşa Sosyal Güvenlik Merkezi 1. Kat İcra Satış Servisi 108 numaralı odada yapılacağı bildirildi.

Satışa çıkan Türkiye'nin ilk 7 yıldızlı otelinin tesislerinin açılışına Mariah Carey, Richard Gere, Sharon Stone, Monica Belluci, Paris Hilton, Tom Jones, Seal ve Kazakistan Cumhurbaşkanı Nur Sultan Nazarbayev katılmıştı. - ANTALYA

Mardan Stadyumu 51 Milyon TL'den Satışa Çıkacak
Mardan Stadyumu 51 Milyon TL'den Satışa Çıkacak
Mardan Stadyumu 51 Milyon TL'den Satışa Çıkacak

- Kaynak: İHA

Son Dakika Ekonomi Mardan Stadyumu 51 Milyon TL'den Satışa Çıkacak - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Papiss Cisse'nin eşi, Erol Bulut'u oyuncu değişikliği nedeniyle eleştirdi Maduro canlı yayında telefon numarasını paylaştı: Beni gruplarınıza ekleyin Cumhurbaşkanlığı Kabinesi bugün toplanıyor! Hafta içi sokağa çıkma kısıtlaması gelecek mi? Türk doktorları dünyada bir ilki gerçekleştirdi! Alıcı ve vericinin korona geçirdiği ilk böbrek nakli yapıldı Necip Uysal golden sonra, 15 yıl önce Koray Avcı'nın yaptığı gibi sevindi Soygun yaparken yakalandılar! Kendilerine şişe atan komşuya taş atarak karşılık verdiler Son dakika: Türkiye ekonomisi, üçüncü çeyrekte yüzde 6,7 büyüdü Bir mutfakları bile yok! 6 çocuklu aile branda kaplı evde yaşam mücadelesi veriyor