Mardin Artuklu ve Şırnak Üniversiteleri arasında işbirliği protokolü imzaladı - Son Dakika

Mardin Artuklu ve Şırnak Üniversiteleri arasında işbirliği protokolü imzaladı

02.03.2021 17:31
Mardin Artuklu ve Şırnak Üniversiteleri arasında işbirliği protokolü imzaladı, System.String[]

Mardin Artuklu Üniversitesi ve Şırnak Üniversitesi arasında "Merkezi Araştırma Laboratuvarı İşbirliği Protokolü" imzalandı.

Mardin Artuklu Üniversitesi ve Şırnak Üniversitesi arasında "Merkezi Araştırma Laboratuvarı İşbirliği Protokolü" imzalandı.

İşbirliği protokolü, Mardin Artuklu Üniversitesi (MAÜ) Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar ve Şırnak Üniversitesi (ŞÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Emin Erkan tarafından imzalandı.

Özcoşar, protokolün iki üniversitenin araştırma-geliştirme kalitesini ve teknik başarısını artıracağını belirtti.

Özcoşar, "Mardin Artuklu Üniversitesi olarak bölgenin her türlü çözümleme ve teknik bilim analizlerine cevap vermek için yüksek donanımlı cihazlarla hizmet ihtiyaçları karşılanmaktadır. Bu protokol ile iki üniversitenin araştırma kalitesine test-analiz ortak çalışmaları ile başarılı bir etki yaratacağına inanıyorum." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mardin Artuklu ve Şırnak Üniversiteleri arasında işbirliği protokolü imzaladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Masumlar Apartmanı'nın 30. bölüm fragmanı yayınlandı! İnci ve Esra, kazan dairesine iniyor Masumlar Apartmanı'nın 30. bölüm fragmanı yayınlandı! İnci ve Esra, kazan dairesine iniyor İsrail'deki üniversite araştırdı: Türk donanması, Doğu Akdeniz'deki en güçlü donanma İsrail'deki üniversite araştırdı: Türk donanması, Doğu Akdeniz'deki en güçlü donanma Çaldığı kapı açılmayınca annesinin öldüğüne inandı, sinir krizi geçirip kendine zarar verdi Çaldığı kapı açılmayınca annesinin öldüğüne inandı, sinir krizi geçirip kendine zarar verdi Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Çukur'a bomba transfer! Çağla Özavcı, final öncesi kadroya dahil oldu Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Deniz Çoban: Beşiktaş'ın golünden önce net bir faul var Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Hollywood yıldızı Brad Pitt, tekerlekli sandalye ile görüntülendi Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Şantaj kurbanı olan genç kız, 9 kişi tarafından defalarca birlikteliğe zorlandı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı Anne olmak için gün sayan oyuncu Şilan Makal, hamilelik pozlarını paylaştı