Son Dakika Haberleri: Ahmet Türk, Söz Vererek Mazbatasını Aldı: Her Çalışmayı Halkımızla Paylaşacağız

Ahmet Türk, Söz Vererek Mazbatasını Aldı: Her Çalışmayı Halkımızla Paylaşacağız

3 gün önce

Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ahmet Türk, mazbatasını alarak göreve başladı. Mazbatasını aldıktan sonra Mardin Büyükşehir Belediyesi'ne giden Türk, "Yaptığımız her çalışmayı şeffaf bir şekilde halkımızla paylaşacağız" dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ahmet Türk, Mardin Adliye Sarayı'na gelerek, İlçe Seçim Kurulundan mazbatasını aldı.

Çıkışta gazetecilere açıklama yapan Türk, halkın iradesiyle seçildiğini belirterek, "Bu hizmeti en doğru şekilde yapmak için bütün gücümüzle çaba içerisinde olacağız. Yaptığımız her çalışmayı şeffaf bir şekilde halkımızla paylaşacağız. Halka layık olmak için hep birlikte büyük bir heyecanla çalışacağız." ifadelerini kullandı.

"ŞEFFAF VE ADİL BİR YÖNETİM OLACAK"

Türk, daha sonra Mardin Büyükşehir Belediyesi'ne geçti. Buradaki konuşmasında Mardinlilere layık olmak için ellerinden geleni yapacaklarını aktaran Türk, "Bugüne kadar yürütülen politikalar, yapılan işlemler, ihaleler ve çalışmaların tamamını gözden geçireceğiz. Yapılan işlemleri halkımızla paylaşacağız. Şeffaf ve adil bir yönetim olacak." dedi.

Haber Yayın Tarihi : 15.04.2019 12:41 Kaynak: AAİstanbul'da Dev Randevu! Bankalar Emekliler İçin Verilen Promosyon Ücretlerini 700 TL'ye Kadar Yükseltti Davaro Filmi Ordu'nun Ünye İlçesinde Gerçek Oldu! Mezarlar Kıbleye Ters Dolarda Hareketli Anlar Yaşanıyor! İşte Son Durum