Mardin Büyükşehir Belediyesi kırsal yollarda çalışma başlattı - Son Dakika

Mardin Büyükşehir Belediyesi kırsal yollarda çalışma başlattı

16.09.2020 12:41
Mardin Büyükşehir Belediyesi kırsal yollarda çalışma başlattı, System.String[]

Mardin Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerin grup yollarında çalışma başlattı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerin grup yollarında çalışma başlattı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Kırsal Yollar Şube Müdürlüğü, Mazıdağ, Savur, Ömerli ve Kızıltepe ilçelerinin kırsal mahallelerinde bulunan grup yollarda malzeme serimi, sıkıştırma, asfalt sathi kaplama çalışması yapıyor.

Ekipler, Mazıdağ-Ulutaş-Yağmur-Arıköy kırsal mahallelerini birbirine bağlayan grup yolunun 5 kilometrelik bölümüne sathi kaplama yaparken, Ömerli- Anıttepe ve Savur-Koşuyolu-Yenilmez-Üçkavak ile Kayatepe kırsal mahallelerinin 15 kilometrelik grup yolunda ise bozulan asfaltı söküyor.

Kızıltepe-Büyükboğaziye-Körsü-Yarımca- Tarlabaşı kırsal mahallerini birbirine bağlayan yaklaşık 5,5 kilometrelik grup yola malzeme taşımı devam ediyor. Serme ve sıkıştırma çalışmalarının ardından yolda asfalt sathi kaplama gerçekleştirilecek.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mardin Büyükşehir Belediyesi kırsal yollarda çalışma başlattı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Elinde içki şişesiyle gezen 16 yaşındaki genç, kimlik kontrolü sırasında yığılıp kaldı Oyuncu Suna Yıldızoğlu, vefat eden babasının cenazesine internet üzerinden yapılan yayınla katılacak Son Dakika! Merkez Bankası, faiz oranlarını 10,25'ten yüzde 15'e yükseltti Son Dakika! Milli Eğitim Bakanı Selçuk: Birinci dönem sınavları iptal olmadı, 31 Aralık'tan sonra yapılacak Can Tanrıyar ve Tamar Oner, nikahtan önce Wedding Shower düzenledi Önce motor şimdi de minibüs! Alkolik vatandaş bu kez hortum düzeneği kullanarak içki içti Alice Campello, Morata'yla tanışma hikayelerini anlattı: Mesajına aylar sonra cevap verdim Dünya'da ilk kez Türkiye'de görüldü! Testis ağrısıyla hastaneye giden vatandaşın korona testi pozitif çıktı