Mardin'de 3 HDP'li Belediyeye kayyum atandı - Son Dakika

Mardin'de 3 HDP'li Belediyeye kayyum atandı

16.11.2019 08:22
Mardin'de 3 HDP'li Belediyeye kayyum atandı

Mardin'in Savur, Derik ve Mazıdağı ilçelerinin HDP'li Belediye Başkanları haklarındaki terör soruşturması kapsamında dün gözaltına alınmıştı.

Mardin'in Savur, Derik ve Mazıdağı ilçelerinin HDP'li Belediye Başkanları haklarındaki terör soruşturması kapsamında dün gözaltına alınmıştı. 3 ilçe belediyesine Kayyum atandı.

Mardin'in HDP'li Derik Belediye Başkanı Mülkiye Esmez'in yerine Derik Kaymakamı Hakan Kafkas Belediye Başkan vekili olarak görevlendirildi.

Mazıdağı Belediye Başkanı Nalan Özaydın'ın yerine Muhsin Duran Kalkan ve Savur Belediye Başkanı Gülistan Öncü'nin yerine Bayram Türker Belediye Başkan vekili olarak görevlendirildi. - MARDİN

YORUMLAR
500
Mardin'de vites değiştirmeyi unutan sürücü gaza basınca arabası ile kafeye daldı Mardin'de vites değiştirmeyi unutan sürücü gaza basınca arabası ile kafeye daldı Kaza yapan araçta dili boğazına kaçan sürücüyü itfaiye amiri yaşama tutundurdu Kaza yapan araçta dili boğazına kaçan sürücüyü itfaiye amiri yaşama tutundurdu Mardin'de otomobil ile motosikletin çarpışması sonucu 2 kişi ağır yaralandı Mardin'de otomobil ile motosikletin çarpışması sonucu 2 kişi ağır yaralandı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Mardin'de 3 HDP'li Belediyeye kayyum atandı - Son Dakika


Advertisement