Son Dakika Son Dakika Son Dakika
Mardin'de park halindeki otomobilde çıkan yangın otoparktaki ağaçlara da sıçradı - Son Dakika

Mardin'de park halindeki otomobilde çıkan yangın otoparktaki ağaçlara da sıçradı

Mardin'in Derik ilçesinde park halindeki bir otomobilde çıkan yangın, otoparktaki çam ağaçlarına da sıçradı. İtfaiye ekiplerinin müdahalesiyle yangın söndürülürken, otomobil ve ağaçlar zarar gördü. Olayın sebebi henüz belirlenemezken, araç sahibi yangının izmarit atılması veya kırık camların otları tutuşturması sonucu çıkmış olabileceğini düşündüğünü belirtti.

10.08.2023 - 17:00,

MARDİN'in Derik ilçesinde park halindeki otomobilde çıkan yangın, otoparktaki ağaçlara da sıçradı. Yangın itfaiye ekiplerince söndürülürken, araç ile ağaçlar zarar gördü.

Kale Mahallesi Prof. Dr. Aydın Ayaydın Caddesi 186'ncı Sokak'ta Derik Belediyesi'nin otoparkında Lokman Azlak'a ait 47 KS 895 plakalı otomobil, öğle saatlerinde motor kısmından alev aldı. Çıkan yangın, otoparktaki çam ağaçlarına da sıçradı. İhbarla olay yerine itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Yangın kısa sürede söndürülürken, otomobil ile otoparktaki ağaçlar zarar gördü. Lokman Azlak, Gölge olduğu için buraya park ettim. İzmarit atmış olabilirler veya kırık camlar mercek görevi gördüğü için, otları tutuşturmuş olabilir dedi.(DHA)

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Mardin'de park halindeki otomobilde çıkan yangın otoparktaki ağaçlara da sıçradı - Son Dakika


Advertisement