Son Dakika Haberleri: Mardin Eso Birlik Başkanı Gazan'dan Bilgilendirme Toplantısı

Mardin Eso Birlik Başkanı Gazan'dan Bilgilendirme Toplantısı

8 yıl önce

Mardin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Doğan Gazan, 2011 yılında gerçekleştirdikleri çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Mardin Eso Birlik Başkanı Gazan'dan Bilgilendirme Toplantısı, System.String[]
Mardin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Doğan Gazan, 2011 yılında gerçekleştirdikleri çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Gazan yaptığı açıklamada, göreve geldikleri 20 ay içerisinde birçok etkinlik ve proje uyguladıklarını belirterek, birlik olarak üstlendikleri misyon ve ürettikleri hizmetin kalitesi ile esnafa layık olmaya devam edeceklerini söyledi.

Düzenledikleri girişimcilik eğitimleri ile sınavsız ustalık ve esnaflık belgeleri vererek iş kurmak isteyen gençlere yardımcı olduklarını ifade eden Gazan, şunları kaydetti:

"49 yıllığına tahsis ettiğimiz bir arsayı birliğimize hizmet ve eğitim binası olarak inşa edeceğiz. Bu binada tüm odaları tek çatı altında toplayacağız. Birlik olarak yıl boyunca birçok bilgilendirme, eğitim semineri, toplantı ve törenler gerçekleştirdik. Üyelerimizin yararına sağlık kurumları ve bankalarla protokoller imzaladık. Tüm bu çalışmaları bu yıl da gerçekleştirmeyi düşünüyoruz."

- MARDİNYasemin Yalçın, Kemal Sunal ile Tanışma Hikayesini Anlattı Bitkisel Hayattaki Kadın Doğum Yaptı, Tecavüz Zanlısı Erkek Hemşire Yakalandı

Venezuela Devlet Başkanı Maduro, ABD'ye Rest Çekip 72 Saat Süre Verdi