Mardin Eso Birlik Başkanı Gazan'dan Bilgilendirme Toplantısı - Son Dakika

Mardin Eso Birlik Başkanı Gazan'dan Bilgilendirme Toplantısı

02.01.2012 17:27
Mardin Eso Birlik Başkanı Gazan'dan Bilgilendirme Toplantısı, System.String[]

Mardin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Doğan Gazan, 2011 yılında gerçekleştirdikleri çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Mardin Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Doğan Gazan, 2011 yılında gerçekleştirdikleri çalışmalarla ilgili bilgi verdi.

Gazan yaptığı açıklamada, göreve geldikleri 20 ay içerisinde birçok etkinlik ve proje uyguladıklarını belirterek, birlik olarak üstlendikleri misyon ve ürettikleri hizmetin kalitesi ile esnafa layık olmaya devam edeceklerini söyledi.

Düzenledikleri girişimcilik eğitimleri ile sınavsız ustalık ve esnaflık belgeleri vererek iş kurmak isteyen gençlere yardımcı olduklarını ifade eden Gazan, şunları kaydetti:

"49 yıllığına tahsis ettiğimiz bir arsayı birliğimize hizmet ve eğitim binası olarak inşa edeceğiz. Bu binada tüm odaları tek çatı altında toplayacağız. Birlik olarak yıl boyunca birçok bilgilendirme, eğitim semineri, toplantı ve törenler gerçekleştirdik. Üyelerimizin yararına sağlık kurumları ve bankalarla protokoller imzaladık. Tüm bu çalışmaları bu yıl da gerçekleştirmeyi düşünüyoruz."

- MARDİN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Mardin Eso Birlik Başkanı Gazan'dan Bilgilendirme Toplantısı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Eşinin doğum yaptığını öğrenen Hoffenheim'lı Grillitsch, maçı bırakıp hastaneye gitti Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar