Son Dakika Haberleri: Sevgilisinin Yüzüne Kimyasal Madde Atan Zanlının, Tahliye Talebi Reddedildi

Sevgilisinin Yüzüne Kimyasal Madde Atan Zanlının, Tahliye Talebi Reddedildi

12 ay önce

Eskişehir'de Gürcü bilgisayar öğretmeni olan eski sevgilisinin yüzüne kimyasal madde atan zanlının, tahliye talebi hakim tarafından reddedildi.

Sevgilisinin Yüzüne Kimyasal Madde Atan Zanlının, Tahliye Talebi Reddedildi, System.String[]

Eskişehir'de yaşayan Gürcistan uyruklu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı Marina Lakvekheliani'nin (45) yüzüne kimyasal madde dökmekle suçlanan tutuklu sanık İbrahim Can'ın (46) tahliye talebi kabul edilmedi.

Gürcistan'da bilgisayar öğretmeni olarak görev yapan Marina Lakvekheliani, 1999 yılında Türkiye'ye geldi ve 2015'te Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı oldu. Eskişehir'de, iddiaya göre, İbrahim Can ile tanıştıktan sonra gönül ilişkisi yaşayan Lakvekheliani, 1 yılın ardından ilişkiyi bitirmeye karar verdi. İbrahim Can ise bu karara karşı çıktı.

ESKİ SEVGİLİSİNİN YÜZÜNE KİMYASAL MADDE ATIP KAÇTI

Can, geçen kasım ayında, arkasından geldiği Lakvekheliani'nin yüzüne, fırından ekmek alıp evine dönerken, kaldığı apartman dairesinden içeri girmek istediği sırada kimyasal madde döktü. , Canolayın ardından kaçarken, yüzünde yanıklar oluşan Lakvekheliani ise Eskişehir Devlet Hastanesi'nde bir süre tedavi gördükten sonra taburcu edildi. Polis tarafından yakalanan İbrahim Can, mahkemece tutuklandı.

Can hakkında, 'yaralama' suçundan Eskişehir 5'inci Asliye Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı.

MAHKEMEDE BERAATİNİ İSTEDİ

Bugün yapılan ikinci duruşmaya tutuklu sanık İbrahim Can ile kendisinden şikayetçi olan Marina Lakvekheliani ve avukatlar katıldı. Mahkeme hakimi, duruşmada tanıkları dinledi. Tanıklardan bazıları, olayı görmediklerini; ancak İbrahim Can'ın, Marina Lakvekheliani'ni daha önce tehdit etiğini öne sürdü.

İbrahim Can, suçlamaları kabul etmeyerek, tahliyesini ve beraatini istedi. Eskişehir 5'inci Asliye Ceza Mahkemesi hakimi, Can'ın tutukluluk halinin devamına karar vererek, duruşmayı 9 Şubat'a erteledi.


YORUMLAR


3 Gün Sürecek Kar Yağışı Hayatı Durma Noktasına Getirecek Eski Manken Sevda Demirel, Canlı Yayında Bir Dönem Ali Koç'a Aşık Olduğunu İtiraf Etti

Yılmaz Morgül Canlı Yayında Gözyaşlarına Boğuldu: Acun'la Tanışınca Parayı Tanıdım