Maris: Çeşme Marina'yı Çekim Merkezi Yapacağız - Son Dakika

Maris: Çeşme Marina'yı Çekim Merkezi Yapacağız

10.08.2008 01:35
Maris: Çeşme Marina'yı Çekim Merkezi Yapacağız, System.String[]

Ic İbrahim Çeçen Yatırım Holding ve Camper&nicholsons Marinas International Ortaklığı, "Çeşme Marina" Projesi ile Çeşme'yi Uluslararası Çekim Merkezi Yapmayı Planlıyor.

IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding ve Camper&Nicholsons Marinas International ortaklığı, "Çeşme Marina" projesi ile Çeşme’yi uluslararası çekim merkezi yapmayı planlıyor.

Çeşme Yat Limanı’nı yap-işlet-devret modeli ile 25 yıllığına devralan ortaklık, önümüzdeki yazdan itibaren hizmet vermeyi hedefliyor. Çeşme Marina’nın işletmesi Camper&Nicholsons Marinas International, mimari tasarımı ise Atelier Xavier Bohl ve Ayyapı Mimarlık tarafından gerçekleştirilecek. IC Çeşme Marina Yatırım Turizm ve İşletmeleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fırat Çeçen, yeni kurulacak marinanın, Ege ile Akdeniz çanağındaki yüksek kaliteli yatçılık ve marinacılık çevresinin merkezinde yer alacağını belirtti. Camper&Nicholsons Yönetim Kurulu Başkanı Nick Maris ise, Çeşme gibi önemli bir noktada marina yatırımı yapmaktan memnun olduklarını ifade ederek, "Çeşme, konum olarak Türk kıyılarının mücevheri. Çeşme Marina’yı Akdeniz ve Ege’deki marinalar içinde mutlaka yaşanılması gereken yer yapmak için çalışıyoruz" dedi.

Kaynak: DHA

Son Dakika Ekonomi Maris: Çeşme Marina'yı Çekim Merkezi Yapacağız - Son Dakika Ekonomi


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'da ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor! Başrol oyuncusu diziye veda etti IMF'den Türkiye ekonomisi için yüzde 6'lık büyüme tahmini Temizlik görevlisi yolda bulduğu 50 bin lirayı sahibine teslim etti Yavru köpeklere cinsel istismarda bulunan sapık gözaltına alındı Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti: Bu fiyatlar gerçek mi? Genç kadın kendisine "Balina" diyenleri azmiyle bin pişman etti Nevşin Mengü'den "Kendi polisime saldırmam" diyen Cüneyt Arkın'a yanıt Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı