Son Dakika Haberleri: Marius Sumudica: Andone'nin ilk 11'de oynaması çok zor

Marius Sumudica: Andone'nin ilk 11'de oynaması çok zor

15 gün önce

Gaziantep Teknik Direktörü Marius Sumudica, Galatasaray'ın golcü ismi Florin Andone ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. Sumudica, "Andone'nin ilk 11'de oynaması çok zor. Andone, sahaya ruhunu koyan çok iyi bir futbolcu. Ancak o, bir skorer değil." dedi.

Gaziantep Teknik Direktörü Marius Sumudica, Romanya basınına konuştu. Galatasaray'ın Brighton'dan kiralık olarak kadrosuna kattığı Andone'yi değerlendiren deneyimli hoca, "Andone'nin ilk 11'de oynaması çok zor. Özellikle Galatasaray'ın 10 puan topladığını ve bizim 1 puan altımızda olduğunu düşünürsek işler onun için daha güçleşecek. Hele ki takımdaki forma rekabeti nedeniyle şans bulması düşük bir ihtimal." dedi.

Florin Andone

"GOL ATMAK ZORUNDASINIZ"

Sumudica, "Andone, sahaya ruhunu koyan çok iyi bir futbolcu. Ancak o, bir skorer değil. Galatasaray gibi bir takımda kimse sizi beklemez. Bu yüzden sahaya çıktığınızda gol atmak zorundasınız." ifadelerini kullandı.

Marius Sumudica: Andone'nin ilk 11'de oynaması çok zor
Haber Yayın Tarihi: 07.10.2019 05:33 

YORUMLAR


Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Suriye hükümeti ile temas olacak mı?" sorusuna yanıt verdi
Kandilli Rasathanesi Meteoroloji Laboratuvarı Başkanı uyardı: İstanbul'a kasım ayında kar geliyor Çin'den Soçi mutabakatına ilk yorum: Faydalı olmasını umuyoruz