Marius Sumudica: "Beni isterlerse evet derim" - Son Dakika

Marius Sumudica: "Beni isterlerse evet derim"

10.11.2019 17:06
Marius Sumudica:

Spor Arena Dış Haber | Süper Lig'in tek yabancı teknik direktörü olan Marius Sumudica, Galatasaray maçının ardından Romanya basınına açıklamalarda bulundu.

Spor Arena Dış Haber | Süper Lig'in tek yabancı teknik direktörü olan Marius Sumudica, Galatasaray maçının ardından Romanya basınına açıklamalarda bulundu.

Sumudica, Romanya Milli Takımı'nı çalıştırmak istediğini söylerken şu sözleri kullandı;

"Benden daha yetenekli ve tecrübeli teknik direktörler var. Romanya Milli Takımı için 7-8 hoca reddederse sıra bana gelir. Eğer beni isterlerse kesinlikle evet derim. Şu an Türkiye'de çok mutluyum. Orada popüler bir insanım ve bununla gurur duyuyorum. İnsanlar beni çok seviyor."

Sumudica Galatasaray'a 2-0 kaybettikleri maçın ardındansa bu açıklamaları yapmıştı...

Marius Sumudica: Beni isterlerse evet derim

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Spor Marius Sumudica: 'Beni isterlerse evet derim' - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Manchester City, evinde Burnley'yi 5-0 yendi 13 yıllık davada şok gerçek! Eski Muğla Milletvekili Rifat Adnan Akarca 3 kız kardeşin babası çıktı Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi Son Dakika: İçişleri Bakanlığı'ndan yeni koronavirüs genelgesi! Oteller sadece müşterine yemek hizmeti verebilecek İstanbul'da koronavirüs definleri görüntülendi! Cenazeler iki nedenden dolayı tabutla defnediliyor Milyonlar heyecanla bekliyor! Emekliye ocakta 405 lira zam göründü Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor Şeyma Subaşı ile ayrılan Guido Senia, eski sevgilisine geri döndü