Marka ve logo takıntısı (EMINA JAHOVIC) - Son Dakika

Marka ve logo takıntısı (EMINA JAHOVIC)

13.02.2020 10:06
Marka ve logo takıntısı (EMINA JAHOVIC), System.String[]

Peki Emina'nın bu kıyafeti kötü mü? Hayır, değil.Güzel mi? Hayır, güzel de değil.Sorun şu ki kıyafetin tarzı yok.Tek marka giyinmenin ve bunu başka büyük logolu bir markayla kombinlemenin sonucu işte bu. Stilden uzak, tekdüze ve silik kalmanıza sebep oluyor.

Peki Emina'nın bu kıyafeti kötü mü? Hayır, değil.

Güzel mi? Hayır, güzel de değil.

Sorun şu ki kıyafetin tarzı yok.

Tek marka giyinmenin ve bunu başka büyük logolu bir markayla kombinlemenin sonucu işte bu. Stilden uzak, tekdüze ve silik kalmanıza sebep oluyor. Burada beni bir de eşofman altını çorapsız giymesi rahatsız etti. Gözünüz otomatik olarak ayak bileğindeki boşluğa kayıyor. Ayağınızda flip flop olmadığı sürece eşofman altlarını çorapsız giymemenizde fayda var.

Marka ve logo takıntısı (EMINA JAHOVIC)

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Marka ve logo takıntısı (EMINA JAHOVIC) - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

AK Partili başkan, belediyenin arsasını kendi vakfına devreden AK Partili selefini mahkemeye verdi Koronavirüs tedavisi gören ünlü iş insanı Rahmi Koç taburcu oldu Yüzüne tükürdüğü yolcu, kadını hareket halindeki otobüsten aşağı attı Milyonları ilgilendiren borç yapılandırmasının detayları belli oldu! Peşin ödeyen büyük indirimi kapar Türkiye'nin Libya'ya verdiği sahil güvenlik eğitimine İtalyan basınından ilginç yorum: Anahtar Erdoğan'ın elinde Dert dinleme başı 10 TL alan genç gezgin, derdiyle kendisini ağlatana da 100 TL veriyor Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı