Marketlerden Hırsızlık Yapan Şüpheliler Yakalandı - Son Dakika

Marketlerden Hırsızlık Yapan Şüpheliler Yakalandı

12.01.2012 12:34
Marketlerden Hırsızlık Yapan Şüpheliler Yakalandı, System.String[]

Aydın ve ilçesi İncirliova'da çok sayıda market hırsızlığına karıştıkları belirlenen 2'sinin yaşı 18'den küçük 3 kişi, son işlerinde yakalandı.

Aydın ve ilçesi İncirliova'da çok sayıda market hırsızlığına karıştıkları belirlenen 2'sinin yaşı 18'den küçük 3 kişi, son işlerinde yakalandı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden 1'i tutuklandı.

Meşrutiyet Mahallesi, Endüstri Caddesi'ndeki Üzeyir Dağın'ın işlettiği markete, önceki gün saat 23.00 sıralarında hırsız girdiğini fark edenler, durumu 155 Polis İmdat ihbar hattına bildirdi. Harekete geçen polis, kapısını tornavida ile zorlayarak girdikleri marketten hırsızlık yaptıkları belirlenen B.E. (20), S.S. (17) ve A.Ş.'yi (16) suçüstü yakaladı. Yaşı küçük olan S.S ve A.Ş., Çocuk Şube'ye teslim edildi. Şüphelilerin polisteki sorgularından 11'i İncirliova İlçesi'nde olmak üzere toplam 18 marketten hırsızlık olayına karıştıkları belirlendi. Şüphelilerin gösterdikleri yerlerden, bu marketlerden çalındığı belirlenen sigaradan gıda maddesine kadar pek çok ürün ele geçirildi.

Polisteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden B.E., tutuklandı. Yaşı küçük olan diğer 2 şüpheli ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest kaldı. - Aydın

Marketlerden Hırsızlık Yapan Şüpheliler Yakalandı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Marketlerden Hırsızlık Yapan Şüpheliler Yakalandı - Son Dakika


Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Fatih Terim'den yönetime olay sözler: İçerdekilerin arkamdan planlarını bilmiyor değilim Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Şişli'de rezidansta 3 kişinin yaralandığı olayda gerçek farklı çıktı: Tabancasını temizlerken yaralanmışlar Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot