Son Dakika Haberleri: Markette Alışveriş Yapan Genç Kıza Yumruk Atan Saldırgan Kamerada!

Markette Alışveriş Yapan Genç Kıza Yumruk Atan Saldırgan Kamerada!

3 ay önce

Sancaktepe'de bir saldırgan, markette alışveriş yapan 17 yaşındaki genç kıza yumruk attı. Dehşet anları güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Sancaktepe'de Rıdvan T. isimli saldırgan, markette alışveriş yapan genç kıza yumruk attı. Dehşet anları güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı. Görüntüleri inceleyen emniyet güçleri Rıdvan T'yi kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı.

GENÇ KIZ MARKETTE, TANIMADIĞI ADAMIN SALDIRISINA UĞRADI

Olay iki hafta önce Sancaktepe'de bir markette meydana geldi. (17) yaşındaki D.A., alışveriş yapmak için girdiği markette tanımadığı Rıdvan T'nin yumruklu saldırısına uğradı.

SALDIRGAN GÖZALTINA ALINDI

Saldırgan daha sonra marketin içinde bir süre gezindikten sonra marketten ayrıldı. D.A yaşanan saldırı sonrası durumu ailesine bildirdi. İhbar üzerine olay yerine polis ekipleri sevk edildi. Görüntüleri inceleyen emniyet güçleri Rıdvan T'yi kısa sürede yakalayarak gözaltına aldı.

SUÇ KAYDI KABARIK

Saldırgan emniyette alınan ifadesinin ardından savcılık talimatıyla serbest bırakıldı. Rıdvan T'nin 3 uyuşturucu kullanma, 1 yaralama, 1 de hırsızlıktan poliste kaydı olduğu ortaya çıktı. Soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.

"HİÇ KONUŞMA OLMADAN, KAFAMA YUMRUK ATTI"

D.A yaşadığı olayı şöyle anlattı: "Ben kurstan dönüyordum. Daha sonra market alışverişi yapmak için girdim. Alacaklarımı aldım tam kasaya yöneliyordum. Birden o şahısla karşılaştım ve arada hiç temas ve konuşma olmadan kafamın sol tarafına bir yumruk ve dirsek, sağ omzuma ve boynuma da bir yumruk attı. Tabii ben şaşkınlıkla geri çekildim. Ne olduğunu anlamaya çalıştım. 'Acaba bir şey mi yaptım, bir şey mi dedim? diye anlamaya çalıştım. Eğer geri çekilmeseydim belki daha fazla vurabilirdi.

"PSİKOLOJİM BOZULDU, SOKAKTA GEZEMİYORUM"

17 yaşındaki D.A sözlerine şöyle devam etti: Sonra ben orada ağlarken o şahıs, tekrar döndü ve elini kolunu sallayarak çıktı. Hiç kimse hiçbir şey yapmadı. Şimdi psikolojim bozuldu ve o şahıs yüzünden sokakta gezemiyorum onunla karşılaşacağım korkusuyla. Ama o şimdi elini kolunu sallayarak çok rahat bir şekilde dolaşıyor.


YORUMLAR


Kışladaki Gıda Zehirlenmesiyle İlgili Çarpıcı İfadeler: 11 Ayda 15 Kilo Kaybettim Suriyeliler, Bursa'da 400'ü Aşkın Fabrika Kurdu

Bomba İddia: İşinden Olan Sabri, Eşinden de Oldu