Son Dakika Haberleri: Marko Paşa Balıkesir'e Geliyor

Marko Paşa Balıkesir'e Geliyor

10 gün önce

Müzikalde Türk tiyatrosu çerçevesi içinde, yetenekli oyuncu kadrosu, renkli dansları ve on beş şarkıyla zenginleştirilmiş koreografisiyle izleyenlere adeta bir görsel şölen sunuyor.

Marko Paşa Balıkesir'e Geliyor, System.String[]

Büyük usta Nejat Uygur'un yaklaşık 25 yıl önce oynadığı oyunun, tiyatro mirasını babalarından devralan Süheyl ve Behzat Uygur kardeşlerin başarıyla günümüze uyarladığı müzikal olan; Marko Paşa Müzikali Balıkesirli tiyatroseverlerle buluşuyor.

Hem güldürüp bir o kadar da düşündüren teması, abartıya kaçmayan kostümleri ve dekoruyla bir müzikalden çok daha fazlasını vaat eden Marko Paşa Müzikali, 16 Şubat Cuma günü saat 20.00'da Reha Yurdakul Kültür Merkezi'nde, 17 Şubat Cumartesi günü saat 20.00'de Balıkesir Avlu'da, 18 Şubat Pazar günü saat 20.00'da Barış Manço Kültür Merkezi'nde sahnelenecek.
Günler Öncesinden Haber Verilmişti, Kar Yağışı Trakya'da Başladı! Terör Örgütü DAEŞ'e Katılan 16 Türk Kadınına İdam Cezası Verildi

Erdoğan'ın Mitingi Sırasında Korkutan Olay: Yanık mı Kokuyor? Erdoğan'dan Terörist Başı Müslim'in Yakalanmasına İlk Yorum: Temenni Ederiz Bize Teslim Edilir!