Marmara Bölgesi'nin doğusu ile İstanbul'da yağmur ve sağanak bekleniyor - Son Dakika

Marmara Bölgesi'nin doğusu ile İstanbul'da yağmur ve sağanak bekleniyor

09.04.2021 09:21
Marmara Bölgesi'nin doğusu ile İstanbul'da yağmur ve sağanak bekleniyor, System.String[]

Marmara Bölgesi'nin doğusu ile İstanbul'da yağmur ve sağanak öngörülüyor.

Marmara Bölgesi'nin doğusu ile İstanbul'da yağmur ve sağanak öngörülüyor.

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğünden yapılan son değerlendirmelere göre, bölgede parçalı ve çok bulutlu hava bekleniyor.

Bölgenin doğusu ile İstanbul'da yağış tahmin ediliyor. Yağışların, genellikle yağmur ve sağanak, Kocaeli ve Sakarya'nın yükseklerinde yer yer karla karışık yağmur ve kar şeklinde olması bekleniyor.

Bölgedeki sıcaklıklarda önemli bir değişiklik olmayacağı, rüzgarın kuzey ve kuzeydoğudan orta kuvvette eseceği tahmin ediliyor.

Trakya, İstanbul ve bölgenin doğusunda, salıya kadar zirai don riski nedeniyle olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması isteniyor.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Marmara Bölgesi'nin doğusu ile İstanbul'da yağmur ve sağanak bekleniyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Mustafa Cengiz, Fatih Terim ve ekibine de patladı: Kulübün uçak biletleriyle ücretsiz geziyorlar Mustafa Cengiz, Fatih Terim ve ekibine de patladı: Kulübün uçak biletleriyle ücretsiz geziyorlar Yoğun bakıma kaldırılan Burak Sergen'in oğlu da koronavirüse yakalandı Yoğun bakıma kaldırılan Burak Sergen'in oğlu da koronavirüse yakalandı Kalede kanlar içerisinde bulunan erkek cesedi, ekipleri harekete geçirdi Kalede kanlar içerisinde bulunan erkek cesedi, ekipleri harekete geçirdi Koronavirüsten 5,5 ayda 8 ferdini kaybeden aile, aşı önceliği istedi Koronavirüsten 5,5 ayda 8 ferdini kaybeden aile, aşı önceliği istedi Sokağa çıkma kısıtlaması saatlerinde şehirler arası yollardaki araçlara izin belgesi ve muafiyet nedeni sorulacak Sokağa çıkma kısıtlaması saatlerinde şehirler arası yollardaki araçlara izin belgesi ve muafiyet nedeni sorulacak Fenerbahçe, yeni dijital platform projesiyle 100 milyon TL gelir hedefliyor Fenerbahçe, yeni dijital platform projesiyle 100 milyon TL gelir hedefliyor Tam 33 yıldır ara vermeden oruç tutuyor Tam 33 yıldır ara vermeden oruç tutuyor Başkan Mustafa Cengiz'den Donk hakkında olay sözler: Cinsel ilişki partilerinden bıktık! Başkan Mustafa Cengiz'den Donk hakkında olay sözler: Cinsel ilişki partilerinden bıktık!