ABD'li milyarder yatı için Marmaris'ten 1 milyon 380 bin liralık yakıt aldı - Son Dakika

ABD'li milyarder yatı için Marmaris'ten 1 milyon 380 bin liralık yakıt aldı

ABD'li bir iş adamına ait olan ve Marmaris'te demirleyen Queen Miri isimli mega yata, 6 saatte 210 bin litre yakıt ikmali yapıldı. Lüks yatın yakıtı için 1 milyon 380 bin lira ödendi.

Muğla'nın gözde turizm merkezlerinden Marmaris'e, Queen Miri isimli mega ya geldi. Tatil köyü, otel, oyun, eğlence ve perakende şirketlerin sahibi ABD'li milyarder iş adamına ait olduğu belirtilen 92 metre uzunluğunda 14 metre genişliğindeki Marshall bayraklı mega yat, Cruise Port Limanı'na bağlandı. Lüks yata İzmir Aliağa Akıntürk Petrol firmasınca 7 tankerle yaklaşık 6 saatte 210 bin litre yakıt ikmali yapıldı.

ABD'li milyarder yatı için Marmaris'ten 1 milyon 380 bin liralık yakıt aldı

YAKIT İÇİN 1 MİLYON 380 BİN LİRA ÖDEDİ

Akşam saatlerinde ilçeden ayrılacağı belirtilen lüks yatın yakıtı için yaklaşık 1 milyon 380 bin lira ödendiği bildirildi. Yata ayrıca yiyecek ve içecek takviyesi yapıldı. Yatta, 1 master, 2 vip, 7 çift, 8 twin olmak üzere toplam 18 kabinde 36 kişi konaklayabiliyor. Misafirlere kaliteli hizmet sunabilmek için yatta 36 kişilik mürettebat bulunuyor.

ABD'li milyarder yatı için Marmaris'ten 1 milyon 380 bin liralık yakıt aldı

İÇERİSİNDE YOK YOK

Alüminyum üst yapı ve çelik gövdeyle üretilen yatta spa, sauna, asansör, helikopter iniş pedi, sinema, konferans olanakları, çocuk oyun odası, buhar odası, güzellik odası, sağlık odası, kütüphane, plaj kulübü, yüzme havuzu, ihale garajı, klima, güverte jakuzi, spor salonu yer alıyor.

ABD'li milyarder yatı için Marmaris'ten 1 milyon 380 bin liralık yakıt aldı

Son Dakika

Doğu Akdeniz için en kritik viraj! İşte Türkiye'nin petrol yataklarına ulaşma formülü Siyah pirincin rengini gören boya zannedip bakanlığa şikayet ediyor ancak faydaları saymakla bitmiyor Son dakika: Koronavirüs salgını nedeniyle kapatılan İran ve Irak gümrük kapıları yeniden açıldı Yerli otomobil için Yatırım Teşvik Belgesi alındı Türkiye'nin ilk yerli ve milli yer gözlem uydusu gelecek yıl uzaya fırlatılacak Kilosu 4.500 liraya satılan beyaz çaya yurt dışından sipariş yağıyor Dün 366 lirayla son 2 ayın en düşük seviyesine gerileyen gram altın, bugün 370 liradan işlem görüyor Güne yükselişle başlayan dolar 6,76'dan işlem görüyor Borsanın en değerli şirketi 44 milyar 733 milyon lirayla Koç Holding oldu İBB, "3 katı fiyatına cerrahi maske alındı" iddialarına yanıt verdi: Alınan maskelerin koruma özelliği daha yüksek Son Dakika: Toplu taşıma araçları üçte bir oranında ayakta yolcu alabilecek Sert düşüş yaşayan altının gram fiyatı 366 liradan işlem görüyor İBB, 1 liralık maskeleri CHP'li isimden 3 kat daha pahalıya aldı Son Dakika: Habur ve Gürbulak sınır kapıları tekrar açılıyor Son dakika: Piyasaların merakla beklediği enflasyon rakamları açıklandı