Marmaris'te 4.8 Büyüklüğünde Deprem - Son Dakika

Marmaris'te 4.8 Büyüklüğünde Deprem

26.11.2012 23:50
Marmaris'te 4.8 Büyüklüğünde Deprem, System.String[]

Muğla'nın Marmaris ilçesinde 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde 4.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi Deprem Araştırma Enstitüsü merkez üssü Bozburun yarımadası ile Yunanistan'ın Sömbeki Adası arası olan 200'ün üstündeki deprem kaydetti. En son saat 19.35'te meydana gelen 4.8 büyüklüğündeki deprem Muğla'nın Marmaris ve Datça ilçelerinde hissedildi. Depremde, herhangi bir can ve mal kaybı meydana gelmedi.

Marmaris'te 24 Kasım Cumartesi günü saat 23.04'te meydana gelen 4.4 büyüklüğündeki depremden sonra 48 saat içinde 200'ün üzerinde hafif şiddette artçı deprem meydana geldi. Bu depremlerden 4 tanesinin büyüklüğü 4 ve üzerinde gerçekleşti.

Marmaris'te 4.8 Büyüklüğünde Deprem

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Marmaris'te 4.8 Büyüklüğünde Deprem - Son Dakika


Son Dakika

Emekli olan Khabib Nurmagomedov'a ünlü sporculardan tebrik mesajı yağdı Aliyev, "Türkiye sizi savaşa zorluyor" diyen ABD'li muhabire istediğini vermedi: Bu kadar harika bir dostumuz olduğu için oldukça gururluyuz Genç kız, iğnenin yan etkilerini söyleyen doktora saldırdı İzmir'de koronavirüs vaka sayısı son 10 günde ikiye katlandı Sinan Engin'den çarpıcı iddia: Bu açıklamalara göre yönetimin Terim'i göndermesi lazım Daha büyük bir acı yok! Otomobilin arkasında duran oğlunu fark etmeyerek 25 metre sürükledi Erzurum-G.Saray maçı sonrası, Erman Toroğlu hakem Arda Kardeşler'e patladı: Midem bulanıyor TEM Otoyolu Bolu Dağı Tüneli yeniden trafiğe kapatıldı