Son Dakika Haberleri: Marmaris'te Eylül Ayında Deniz Keyfi

Marmaris'te Eylül Ayında Deniz Keyfi

5 yıl önce

Muğla'nın turistlik ilçesi Marmaris'te tatillerini sürdüren yerli ve yabancı turistler, Eylül ayında güneşli ve sıcak havanın tadını çıkardı.

Marmaris'te Eylül Ayında Deniz Keyfi, System.String[]
Muğla'nın turistlik ilçesi Marmaris'te tatillerini sürdüren yerli ve yabancı turistler, eylül ayında güneşli ve sıcak havanın tadını çıkardı.

Hava sıcaklığının güneşte 31, deniz suyu sıcaklığının 23 derece olarak ölçüldüğü ilçede yerli ve yabancı turistler serinlemek için plajları doldurdu. İlçede tatil yapan İngiliz ve Rus turistlerin halk plajlarında sere serpe güneşlendiği dikkat çekti. Su sporları istasyonlarında gün boyu ringa, muz, jet sky ve deniz paraşütü ile heyecan arayan turistler tatil keyfi yaşadı. İngiliz turistler, Marmaris'in doğası ve denizine hayran kaldıklarını söyleyerek ilk fırsatta tekrar ilçeye geleceklerini söylediler.

Marmaris Meteoroloji Müdürlüğü yetkilileri, sıcaklıklar eylül ayı sonuna kadar etkisini göstereceğini bildirdi. - MUĞLA
Haber Yayın Tarihi : 16.09.2014 03:42 Kaynak: İHAEkrem İmamoğlu'nun Gazeteciyle Yaşadığı Tartışmanın Gizlice Kaydedildiği Ortaya Çıktı Şarkıcı Aleyna Tilki'nin Kural İhlali Yaptığı Gerekçesiyle Twitter Hesabı Kapatıldı Karadenizli Kardeşler "Yürüyen Serender" Yaptı