Menteşe'de fener alayı ve konser düzenlendi - Son Dakika

Menteşe'de fener alayı ve konser düzenlendi

19.05.2022 23:21

Antalya ve Muğla'da, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla fener alayı ve konser düzenlendi.

Antalya ve Muğla'da, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla fener alayı ve konser düzenlendi.

Muğla'da Menteşe Cumhuriyet Meydanı'ndan başlayan etkinliğe katılan binlerce kişi 3 kilometre boyunca ellerinde fenerler ve Türk bayrakları ile yürüdü.

Etkinliğe katılanlar, Menteşe Belediyesi aracından çalınan marşlar eşliğinde yürürken vatandaşlar da balkon ve pencerelerden destek verdi.

Cumhuriyet Meydanı'nda sona eren fener alayının ardından sanatçı Hüseyin Turan konser verdi.

Marmaris'te de Atatürk Caddesi boyunca Atatürk Meydanı'na kadar binlerce kişi ellerinde Türk bayrakları ve meşalelerle marşlar eşliğinde yürüdü.

Geniş güvenlik önlemleri alan polis ekipleri, caddeye açılan ara sokakları güvenlik şeridiyle kapattı.

Marmaris Kaymakamlığı himayesinde, Atatürk Meydanı'nda 120 gençten oluşan Muğla Gençlik Korosu ve Orkestrası konser verdi. Aksaz Deniz Üs Komutanlığı Bandosu da konsere katkı sundu.

19 Mayıs Gençlik Meydanı'nda da Marmaris Belediyesi organizasyonuyla Blue Note konseri gerçekleştirildi.

YORUMLAR
500
Son dakika haberi: Menteşe'de zeytinlik yangını Son dakika haberi: Menteşe'de zeytinlik yangını Menteşe Belediyesi Tarafından Yetiştirilen Karakılçık Buğdayları, Üreticiye ve İhtiyaç Sahiplerine Dağıtılacak Menteşe Belediyesi Tarafından Yetiştirilen Karakılçık Buğdayları, Üreticiye ve İhtiyaç Sahiplerine Dağıtılacak İstanbul'da 'Para ve Değerli Eşya Nakli Çalıştayı' düzenlendi İstanbul'da 'Para ve Değerli Eşya Nakli Çalıştayı' düzenlendi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Menteşe'de fener alayı ve konser düzenlendi - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement