Marmaris'te Sağanak Yağmura Rağmen Yeni Yıl Kutlaması - Son Dakika

Marmaris'te Sağanak Yağmura Rağmen Yeni Yıl Kutlaması

01.01.2012 02:27
Marmaris'te Sağanak Yağmura Rağmen Yeni Yıl Kutlaması, System.String[]

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde olumsuz hava şartlarına rağmen yeni yıl coşkulu kutlandı.

Muğla'nın Marmaris İlçesi'nde olumsuz hava şartlarına rağmen yeni yıl coşkulu kutlandı. İlçede açık olan otel, restoran, disko ve Polis Evi'nde düzenlenen çeşitli organizasyonlarla yılbaşı etkinlikleri gerçekleştirildi. Sağanak yağmura rağmen şemsiyelerini alan vatandaşlar aileleri ile yeni yılı caddelerde karşıladı.

POLİS VE EŞLERİ YENİ YILI COŞKU İLE KUTLADI

Marmaris Polis Evi'nde düzenlenen organizasyonda, Muğla Emniyet Müdürü Kadir Ay'ın eşi Polis Yardımlaşma Derneği Başkanı Birgül Ay ve çok sayıda polis ile eşleri yeni yılı kutladı. Yemekli düzenlenen kutlamada canlı müzik eşliğinde danslar edilerek, halaylar çekildi. Noel Baba kıyafetli Polis Evi çalışanı gelenlere çikolatalı yumurta dağıttı. Yeni yıla girildiği dakikalarda Marmaris Polis Evi Müdürü Ferudun Erarslan meslektaşları ile yılbaşını pastasını kesti.

MARİNADA SOKAK PARTİSİNE BÜYÜK KATILIM

Netsel Marina tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen 'sokak partisi' adı altında yılbaşı kutlaması düzenlendi. Netsel Marina Çarşı'nda süslenen Noel Ağacı çevresinde toplanan onlarca vatandaş ve yabancı turistler, DJ'in çaldığı hareketli şarkılarla eğlendi. Marmaris Kaymakamı Serdar Polat'ın ailesi ile katıldığı kutlamada, yeni yılın ilk dakikaları oryantel Sinem sahne aldı. Yeni yılın ilk dakikalarında ise yerel sanatçılar sahne alarak şarkıları ile gelenleri eğlendirdi.

BARLAR SOKAĞINDA DOLULUK SINIRLARI AŞTI

Marmaris eğlencelerinin kalbi olarak adlandırılan, karşılıklı 112 disko ile barın bulunduğu Barlar Sokağı'nda eğlence doruğa çıktı. Disko ve barlar mekanlarını Noel Ağacı ve çeşitli süslerle donattı. Saat 22.00 sıralarında kapılarını açan 17 eğlence merkezi dansöz ve yerel sanatçılarla gelen yerli yabancı turistleri eğlendirdi.

SAĞANAK YAĞMURA RAĞMEN VATANDAŞ CADDEDE YILBAŞI KUTLADI

Marmaris Belediyesi tarafından gelin gibi süslenen ilçenin işlek Atatürk ve Ulusal Egemenlik Caddesi saat 23.30 sıralarında vatandaşlar aileleri ile ve yabancı turistlerle doldu. Şemsiyeleri ile caddeleri dolduran vatandaşlar belediye tarafından atılan havii fişeklerle yeni yıla girdi. Marmaris Kaymakamı Serdar Polat'ın makam şoförü Yaşar Yiğit, alışveriş arabası ile cadde de yeni yılı kutlayan ailelerin çocuklarına çeşitli oyuncaklar dağıttı.

AÇIK OTELLER MİSAFİRİLERİNİ EĞLENDİRDİ

Açık olan beş yıldızlı otellerde yerel sanatçılar yerli turist için sahne aldı. Otellerde sahne alan yerel sanatçılar söyledikleri hareketli şarkılarla vatandaşları eğlendirdi. Yeni yılın ilk dakikalarında oteller, misafirlerine oryantel şov, ve kadın grupların sahne aldığı gösterilerle coşturdu. - Muğla/ Marmaris

Marmaris'te Sağanak Yağmura Rağmen Yeni Yıl Kutlaması
Marmaris'te Sağanak Yağmura Rağmen Yeni Yıl Kutlaması
Marmaris'te Sağanak Yağmura Rağmen Yeni Yıl Kutlaması
Marmaris'te Sağanak Yağmura Rağmen Yeni Yıl Kutlaması
Marmaris'te Sağanak Yağmura Rağmen Yeni Yıl Kutlaması

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Marmaris'te Sağanak Yağmura Rağmen Yeni Yıl Kutlaması - Son Dakika


Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek TRT'den, Erdoğan'ın konuşması sırasında ekranda çıkan anlamsız harflerle ilgili açıklama Aydın'da esrarengiz olay! Arılar, Arapça yazılar yazıp kovanlarını terk ediyor