MARMARİS'TEKİ ORMAN YANGININDA 500 HEKTAR ALAN ZARAR GÖRDÜ - Son Dakika

MARMARİS'TEKİ ORMAN YANGININDA 500 HEKTAR ALAN ZARAR GÖRDÜ

23.09.2022 15:46

Muğla'nın Marmaris ilçesinde çıkan ve 19 saat sonra kontrol altına alınan orman yangınına müdahale eden yangın söndürme helikopterinin Yalacıboğaz mevkiinde bulunan ve alevlerin yaklaştığı Türk bayrağının yanmaması için verdiği mücadele İnsansız Hava Aracı (İHA) tarafından görüntülendi.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde çıkan ve 19 saat sonra kontrol altına alınan orman yangınına müdahale eden yangın söndürme helikopterinin Yalacıboğaz mevkiinde bulunan ve alevlerin yaklaştığı Türk bayrağının yanmaması için verdiği mücadele İnsansız Hava Aracı (İHA) tarafından görüntülendi. Görüntülerde alevlerin Türk bayrağına ulaşmadan söndürülmesi yer aldı.

YORUMLAR
500
Üniversiteye hazırlanan 18 yaşındaki Berfin'in feci sonu! Kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi Üniversiteye hazırlanan 18 yaşındaki Berfin'in feci sonu! Kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi Marmaris'in Yer Fıstığı Coğrafi İşaret Aldı Marmaris'in Yer Fıstığı Coğrafi İşaret Aldı
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel MARMARİS'TEKİ ORMAN YANGININDA 500 HEKTAR ALAN ZARAR GÖRDÜ - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement