Mart Ayı Kültür Etkinlikleri - Son Dakika

Mart Ayı Kültür Etkinlikleri

05.03.2012 14:13
Mart Ayı Kültür Etkinlikleri

Mart ayı kültür etkinlikleri senfoni konseriyle start aldı

Ocak ayında başlayan ve tiyatrolar haftasının tamamlanmasıyla son bulacak olan Yalova Belediyesi Kültür Etkinlikleri Mart ayı programı senfoni konseriyle start aldı. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Bursa Devlet Senfoni Orkestrası "Bursa Sinfonietta" konseri ile Yalovalı klasik müzikseverlerle buluştu.

Şef Şahin Uçar'ın yönetimine Solist Gülgün Akagün Sarısözen'in eşlik ettiği konserde klasik müziğin unutulmaz eserleri seslendirildi. Geceye ilgi oldukça yoğundu. Konser sonrası Yalova Belediye Başkan Yardımcısı Hikmet Yavuz, sanatçılara katılımlarından dolayı teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

YORUMLAR
500
Esenköy'de 'çeşme' kazalarına bir yenisi daha eklendi Esenköy'de 'çeşme' kazalarına bir yenisi daha eklendi Yalova haber | Yalova Makine İhtisas OSB'de Yenilik Merkezi için imzalar atıldı Yalova haber | Yalova Makine İhtisas OSB'de Yenilik Merkezi için imzalar atıldı Denize balıklama atladı, yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor Denize balıklama atladı, yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Mart Ayı Kültür Etkinlikleri - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement