MARTI ÇARPTIĞI OTOMOBİL AYNASINA SIKIŞTI - Son Dakika

MARTI ÇARPTIĞI OTOMOBİL AYNASINA SIKIŞTI

İstanbul'da seyir halindeki otomobilin aynasına çarpan martı sıkıştı.

İstanbul'da seyir halindeki otomobilin aynasına çarpan martı sıkıştı. Akan trafikte duramayan otomobil sürücüsü bir müddet bu şekilde ilerledi. O anlar ise bir başka sürücü tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

Küçükçekmece Basın Ekspres yolunda seyir halinde olan 54 BE 444 plakalı otomobilin sağ dış dikiz aynasına martı çarptı. Martı çarpmanın etkisiyle kırılan aracın aynasına sıkıştı. Akan trafikte duramayan otomobil sürücüsü ise bir süre bu şekilde yoluna devam etti. O anlar ise seyir halindeki bir başka sürücü tarafından cep telefonu ile kaydedildi.

MARTI ÇARPTIĞI OTOMOBİL AYNASINA SIKIŞTI
MARTI ÇARPTIĞI OTOMOBİL AYNASINA SIKIŞTI
MARTI ÇARPTIĞI OTOMOBİL AYNASINA SIKIŞTI
MARTI ÇARPTIĞI OTOMOBİL AYNASINA SIKIŞTI

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 09:17 - Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel MARTI ÇARPTIĞI OTOMOBİL AYNASINA SIKIŞTI - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Azerbaycan Savunma Bakanlığı: Harekatın başından bu yana 2300 Ermeni askeri etkisiz hale getirildi ABD'de başkan adayları Trump ile Biden canlı yayında karşı karşıya geldi Bir yaşındaki bebeğini işkence ederek öldüren anne tutuklandı: Sevmediğim zaman ısırıyordum Zeynep Alkan'ın makyajsız hali sosyal medyanın diline düştü Koronavirüsü yenen her 10 hastadan 9'unda belirtiler devam ediyor Hayatını kaybeden Kuveyt Emiri El-Sabah'ın torunuyla son görüntüsü paylaşıldı Böyle baba olmaz olsun! Sigorta parası almak için zihinsel engelli oğlunu denize atıp boğulmasını izledi İBB'nin Twitter hesabından Ronaldo'nun montaj yapılmış fotoğrafını paylaşıldı