Masa Tenisinde Rahime Batu Koleji İl Birincisi Oldu - Son Dakika

Masa Tenisinde Rahime Batu Koleji İl Birincisi Oldu

01.01.2012 18:05
Masa Tenisinde Rahime Batu Koleji İl Birincisi Oldu, System.String[]

Malatya'da düzenlenen Yıldız Erkekler Masa Tenisi İl Şampiyonası'nda Özel Rahime Batu İlköğretim Okulu tüm müsabakaları kazanarak birinci oldu.

Malatya'da düzenlenen Yıldız Erkekler Masa Tenisi İl Şampiyonası'nda Özel Rahime Batu İlköğretim Okulu tüm müsabakaları kazanarak birinci oldu.

Özel Rahime Batu İlköğretim Okulu Müdürü Haşim Tezcan, tüm maçları kazanarak il şampiyonu olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Hedeflerinin Türkiye şampiyonasında da başarılı olmak olduğunu belirten Tezcan, şöyle devam etti:

"İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği turnuvada okulumuz şampiyon olmuştur. Masa tenisi branşı okulumuzun uzun yıllardır önemli başarılar kazandığı bir alan. Yıldız erkekler masa tenisi takımımız 3 yıldır beraber düzenli olarak çalışmaktadır. Hedefimiz bu yıl Yıldızlar Masa Tenisi takımı olarak Türkiye finallerinde ilimizi en iyi şekilde temsil etmektir. Ben başta takım oyuncusu öğrencilerimize, onları çalıştıran antrenörlerine, beden eğitimi öğretmenimize ve bize daima destek veren öğrenci velilerimize teşekkür ediyor, takımımıza Türkiye finallerinde şimdiden başarılar diliyorum."

Tezcan, okul olarak küçük erkekler turnuvasında da birinci olduklarını kaydetti.

Masa Tenisinde Rahime Batu Koleji İl Birincisi Oldu

- Kaynak: CHA

Son Dakika Spor Masa Tenisinde Rahime Batu Koleji İl Birincisi Oldu - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Khabib Nurmagomedov, Justin Gaethje'yi mağlup ederek profesyonel dövüş hayatını sonlandırdı Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Kaya Çilingiroğlu, maske işini bu defa abarttı! Taktığı kaskla yine gündem oldu Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Aliyev silah aldıkları ülkeleri tek tek saydı! Türkiye ilk sırada değil Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Kuveyt ve Katar'da Hazreti Muhammed'e saygısızlık yapan Fransa'nın ürünlerine boykot Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı