Masa Tenisinde Rahime Batu Koleji İl Birincisi Oldu - Son Dakika

Masa Tenisinde Rahime Batu Koleji İl Birincisi Oldu

9 yıl önce

Malatya'da düzenlenen Yıldız Erkekler Masa Tenisi İl Şampiyonası'nda Özel Rahime Batu İlköğretim Okulu tüm müsabakaları kazanarak birinci oldu.

Masa Tenisinde Rahime Batu Koleji İl Birincisi Oldu, System.String[]

Malatya'da düzenlenen Yıldız Erkekler Masa Tenisi İl Şampiyonası'nda Özel Rahime Batu İlköğretim Okulu tüm müsabakaları kazanarak birinci oldu.


Özel Rahime Batu İlköğretim Okulu Müdürü Haşim Tezcan, tüm maçları kazanarak il şampiyonu olmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Hedeflerinin Türkiye şampiyonasında da başarılı olmak olduğunu belirten Tezcan, şöyle devam etti:


"İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün ortaklaşa düzenlediği turnuvada okulumuz şampiyon olmuştur. Masa tenisi branşı okulumuzun uzun yıllardır önemli başarılar kazandığı bir alan. Yıldız erkekler masa tenisi takımımız 3 yıldır beraber düzenli olarak çalışmaktadır. Hedefimiz bu yıl Yıldızlar Masa Tenisi takımı olarak Türkiye finallerinde ilimizi en iyi şekilde temsil etmektir. Ben başta takım oyuncusu öğrencilerimize, onları çalıştıran antrenörlerine, beden eğitimi öğretmenimize ve bize daima destek veren öğrenci velilerimize teşekkür ediyor, takımımıza Türkiye finallerinde şimdiden başarılar diliyorum."


Tezcan, okul olarak küçük erkekler turnuvasında da birinci olduklarını kaydetti.

Haber Yayın Tarihi: 01.01.2012 06:05 Kaynak: CHA

YORUMLAR


Son Dakika

Deprem paylaşımıyla tepki çeken Berna Laçin'e soruşturma açıldı
Elazığ depremini önceden bilen Naci Görür'den yeni uyarı: 5 ilde ciddi tehlike var Acun Ilıcalı'nın programında depremzedeler için rekor bağış toplandı

Son Dakika Haberleri