Maske takma zorunluluğu kaldırıldı - Son Dakika

Maske takma zorunluluğu kaldırıldı

10.02.2022 21:37

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: Grand Central Terminali'ndeki vatandaşlar NEW YORK - Eyalette kapalı alanlarda maske takılması zorunluluğu kaldırıldı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ:

Grand Central Terminali'ndeki vatandaşlar

NEW YORK - Eyalette kapalı alanlarda maske takılması zorunluluğu kaldırıldı.

Hastaneler, bakımevleri, hapishaneler, okullar, kreşler, barınaklar, toplu ulaşım araçları, metro istasyonları, havalimanları ve uçaklarda ise maske takma zorunluluğu devam edecek.

New Jersey, California, Connecticut, Delaware ve Oregon da maske takma zorunluluğunu kaldırma kararı alan eyaletler arasında yer alıyor.

Massachusetts eyaleti ise okullarda maske zorunluğunu şubat sonunda kaldıracak.

YORUMLAR
500
İsveç'in Türkiye'ye iade edeceği kişinin Okan Kale olduğu öğrenildi İsveç'in Türkiye'ye iade edeceği kişinin Okan Kale olduğu öğrenildi Hakkari Yüksekova'da görülen Süper Ay kendine hayran bıraktı Hakkari Yüksekova'da görülen Süper Ay kendine hayran bıraktı Polis ekiplerinin aradığı araç tabanca deposu gibi çıktı Polis ekiplerinin aradığı araç tabanca deposu gibi çıktı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Maske takma zorunluluğu kaldırıldı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement