MASKİ, Soma'da muhtarları dinledi - Son Dakika

MASKİ, Soma'da muhtarları dinledi

16.06.2021 16:54
MASKİ, Soma'da muhtarları dinledi

MASKİ Genel Müdürlüğü İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Soma ilçesinde gerçekleştirdiği programda mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Muhtarlara Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün selamlarını ileten Çakır, muhtarların istek ve taleplerini dinleyerek mahallelere yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi (MASKİ) Genel Müdürlüğü, 17 ilçedeki mahalle muhtarları ile koordinasyonu sıkı tutarak, vatandaşların sorunlarına çözüm bulmaya devam ediyor. Bu kapsamda MASKİ İlçe Hizmetleri Dairesi Başkanı Serpil Çakır, Soma Muhtarlık İşleri Şube Müdürü Can Doğan Cansever ve MASKİ İlçe Şefi Ayşe Yorulmaz eşliğinde Kiraz, Türkali, Kozanlı, Nihat Danışman, Yayladalı, Kum, Menteşe, Darkale, Çerkez Sultaniye, Bayat, Boncuklu ve Adil Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi. Yapılan ziyarette İlçe Hizmetleri Daire Başkanı Serpil Çakır, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün selamlarını ileterek, tek tek istek ve talepleri dinledi, sorun yaşanan konuları ilgili daire başkanlığına bildirmek üzere gerekli notları aldı.

Hizmetlerin takibi noktasında muhtarlarla koordinasyon çok önemli

MASKİ Genel Müdürlüğünün il genelinde yürüttüğü çalışmaların takibi ve yaşanan sorunların çözümü noktasında muhtarlarla olan koordinasyonun önemli olduğunu belirten Daire Başkanı Çakır, "Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün'ün vizyonu doğrultusunda Manisa'yı daha yaşanılabilir bir kent haline dönüştürmek istiyoruz. Sık sık ilçelerimizi ziyaret ederek muhtarlarımız ile bir araya geliyoruz. 17 ilçede vatandaşlarımız ile aramızdaki en önemli köprü konumunda olan muhtarlarımızı dinleyerek, eksiksiz ve noksansız hizmet götürmek için çalışıyoruz Varsa sorunları yerinde tespit ediyor, muhtarlarımızın da görüşlerini alıyoruz." dedi.

YORUMLAR
500
AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Samast'tan sağanak nedeniyle zarar görenlere ziyaret AK Parti Mudanya İlçe Başkanı Samast'tan sağanak nedeniyle zarar görenlere ziyaret Babasının terastan attığı çekyatın başına çarpmasıyla ölen küçük Rana, toprağa verildi Babasının terastan attığı çekyatın başına çarpmasıyla ölen küçük Rana, toprağa verildi AK Parti'nin 21. yıl pastası kesildi AK Parti'nin 21. yıl pastası kesildi
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel MASKİ, Soma'da muhtarları dinledi - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement