Massaka'yı oyunculuk heyecanı sardı - Son Dakika

Massaka'yı oyunculuk heyecanı sardı

Hard Rock tarzında yaptığı hip hop müzik ile tanınan Massaka, Almanca ve Türkçe rap dünyasında çokça tanınıyor. Sert mizacı ve şarkılarındaki söylemlerle toplumsal sorunlara dikkat çeken Massaka, önceki gün Nişantaşı'ndaydı.

Massaka'yı oyunculuk heyecanı sardı, System.String[]

Ünlü şarkıcı, yakın arkadaşı olan Şenol Eliaçık'ın Nişantaşı'nda bulunan Esteight adlı sağlık merkezinde ziyaret etti.

OYUNCULUĞA DA EL ATTI

Yeni bir şarkı çalışmasında içinde olan Massaka, oyunculuğa da al attı. Önümüzdeki ay Türk-Alman ortak sinema filminde boy göstermeye hazırlanıyor.

ÜNLÜ OYUNCULARLA AYNI FİLMDE ROL ALACAK

İlk kez bir sinema projesinde başrol görev alacağını açıklayan şarkıcı, "İlk kez bir sinema projesinde yer alacağım. Bu projede ülkemizdeki bir çok ünlü oyuncu olacak.& ; Proje çok gizli tutulduğu için şu anda o oyuncuların kimler olduğunu söylemem doğru olmaz" diye konuştu.

Haber Yayın Tarihi: 17.09.2020 12:54

Kaynak: Snob Magazin

Son Dakika Magazin Massaka'yı oyunculuk heyecanı sardı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Beşiktaş'ın gündemindeki son aday Valentin Rosier! Kararı teknik heyet ve yönetim verecek İran'da günlük koronavirüs vakaları yeniden 3 binin üzerine çıktı Songül Karlı'nın 14 yaşındaki oğlu isyan etti: Anne hep bir yerlerin konuşuluyor Son ankette dikkat çeken detay! Seçimin kaderini kararsızlar ve protesto oy kullanacaklar belirleyecek Piyasa değeri 1,5 milyon TL olan lüks otomobilde ceviz sattılar "14 yaşındaki kızı uyuşturucuya alıştırdın" diye bağırıp bacağından vurdular! Vatandaşlar olay yerinden canlı yayın yaptı Son dakika: Pazartesiden itibaren ehliyetler çipli kimlik kartlarına yüklenecek 8 aylık hamile Sinem Kobal, karnı burnunda pozlar verdi