Son Dakika Haberleri: Master Okçular Nefes Kesecek

Master Okçular Nefes Kesecek

5 yıl önce

Bu yıl Türkiye’de ilk defa düzenlenecek olan Masterlar Türkiye Şampiyonası, 1-2 Kasım tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirilecek.

Master Okçular Nefes Kesecek, System.String[]
Bu yıl Türkiye'de ilk defa düzenlenecek olan Masterlar Türkiye Şampiyonası, 1-2 Kasım tarihlerinde Antalya'da gerçekleştirilecek.

Türkiye Okçuluk Federasyonu tarafından 1-2 Kasım tarihleri arasında Antalya 100. Yıl Okçuluk Tesisleri'nde düzenlenecek olan Masterlar Türkiye Şampiyonası'na 35-44, 45-54 ve 55 üstü yaş yaklaşık 90 sporcu klasik ve makaralı yay kategorilerinde yarışacak.

Türkiye'de okçuluk branşının her gün ilgi çeken bir spor haline geldiğini belirten Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç. Dr. Burhanettin Hacıcaferoğlu, "Yıllarca okçuluk sporuna gönül vermiş sporcuların bu şampiyonada üstün performans göstereceğini ve gençlere bu sporun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha hatırlatacaklar" dedi.

Hacıcaferoğlu, Masterlar Türkiye Şampiyonası'na katılacak sporculara da başarılar diledi. - ANTALYA
Haber Yayın Tarihi : 31.10.2014 12:11 Kaynak: İHA

YORUMLAR


Ayının mağarada esir aldığı adam, 1 ay boyunca idrarını içerek hayatta kaldı Yurt dışında yayınlanan Aşk Adası programında iki çift cinsel ilişkiye girdi Karısının eski sevgilisi tarafından sokak ortasında öldürüldü