MasterChef Türkiye'de bir ilk! 6 kişilik final bu sefer 4 kişiyle oynandı - Son Dakika

MasterChef Türkiye'de bir ilk! 6 kişilik final bu sefer 4 kişiyle oynandı

MasterChef Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümünde en iyi turtayı yaparak üst tura çıkmak isteyen 12 yarışmacı kıyasıya mücadele etti. MasterChef'in ünlü şefleri tadım yaptıktan sonra güzel tabak olmadığı için 6 yarışmacı yerine 4 yarışmacı seçerek final turu oynadı.

MasterChef Türkiye, 5 Ağustos Çarşamba akşamı 16. bölümü ile ekrana geldi. MasterChef 2020 ana kadrosunu oluşturacak 16 kişiden biri olmak isteyen yarışmacılar elinden geleni yaptı. Dün akşam bir ilkin yaşandığı yarışmada 3. ana kadro yarışmacısı da belli oldu.

"6 GÜZEL TABAK ÇIKMADI"

Yarışmacılar dün akşam ilk turda orman meyveli tart yaparak yarıştı. Yarışan isimler arasından 6 yarışmacının bir üst tura kalması gerekiyordu. Ancak şefler istedikleri yemekleri yapan 6 yarışmacının olmadığını açıkladı.

MasterChef Türkiye'de bir ilk! 6 kişilik final bu sefer 4 kişiyle oynandı

Şef Somer Sivrioğlu, "İlk defa bugün 6 tabağa ulaşamadık. Sadece 4 tabağı beğendik" dedi. MasterChef'in jüri üyeleri Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu'nun değerlendirmelerinin ardından ikinci aşamaya kalmayı başaran isimler ise Özgül, Berker, Sedat ve Seda oldu.

MasterChef Türkiye'de bir ilk! 6 kişilik final bu sefer 4 kişiyle oynandı

3. YARIŞMACI DA BELLİ OLDU

İkinci turda ise Özgül, Berke, Sedat ve Seda bu defa şeflerin istediği zeytinyağlı vegan bir yemek yaparak yarıştı. Zeytinyağ kullanarak en iyi tabağı yapan ve ana kadroya geçmeyi hak eden isim sürekli final etabını gelen Özgül oldu.

MasterChef Türkiye'de bir ilk! 6 kişilik final bu sefer 4 kişiyle oynandı

MasterChef Türkiye'de bir ilk! 6 kişilik final bu sefer 4 kişiyle oynandı

Haber Yayın Tarihi: 06.08.2020 07:26

Son Dakika Magazin MasterChef Türkiye'de bir ilk! 6 kişilik final bu sefer 4 kişiyle oynandı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (9)
  • vatandaş: büyük sıkandal kaç bin kişi müracat var deniyor arasında en iyi dediklerini seciyorlar sonra tabak cıkaramıyorlar vah vah vah önce iğneyi kendine sonra cuvaldızı başkasına Cevap Yaz 3 0 Yayından Kaldır
  • cahiller: bu adamlar insanlara her türlü zorlu şartta psikolojik baskı ile iş öğretiyorlar.biz 8 yaşında tamiranede çalışırken anahtar atıyorlardı hayatın gerçekleri çıkıp oraya ay şöyle yemek yapın ay böyle mi desinler kuaförüm yarışması değil bu Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

TRT, maaş tartışmalarına son noktayı koydu: Ersin Düzen'e aylık 27.500 TL ödüyoruz Son Dakika! Ankara'da sağlık çalışanlarına yönelik saldırı girişimine ilişkin soruşturmada iki şüpheli gözaltına alındı Kardeşinden mesaj gelinde harekete geçen abi gittiği yerde cansız bedenle karşılaştı Yakışıklı oyuncu Onur Seyit Yaran, arkadaşının silahlı saldırısına uğradı Rıdvan Dilmen'in suçlamalarına Rasim Ozan'dan ilk yanıt: FETÖ ile savaşımı inkar edenin alnını karışlarım Aleyna Çakır'ın ölümündeki baş şüpheli Ümitcan Uygun neden tutuklanmadı? Çakır ailesinin avukatı her şeyi açıkladı Yılanların çiftleşme dansını çekmek isterken neye uğradıklarını şaşırdılar Arpa yüklü kamyonda 37 bin 500 paket kaçak sigara bulundu