MasterChef Türkiye'de gerginlik! Somer Şef, tartışan yarışmacıları sert bir dille uyardı - Son Dakika

MasterChef Türkiye'de gerginlik! Somer Şef, tartışan yarışmacıları sert bir dille uyardı

Dün akşam ikinci eleme turuna başlayan MasterChef 2020'de Kayhan ve Eray arasında gerginlik yaşandı. Kayhan yere düşürdüğü blenderi tekrar rafa koyunca Eray'dan uyarı geldi. Kayhan, "Tribünlere oynuyorsun" diyerek Eray'a tepki gösterirken, araya Somer Sivrioğlu girdi.

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye, dün akşam final turunun ikinci etabıyla ekrana geldi. MasterChef'te final turuna kalan 14 yarışmacıdan 8'i ana kadroya girmeye hak kazanacak. MasterChef'in kritik eleme turunda ise iddialı yarışmacılar Eray Aksungur ile Kayhan Özekin arasında tartışma yaşandı.

"TRİBÜNLERE OYNUYORSUN"

MasterChef yarışmacısı Kayhan yemek yapmak için kullandığı blenderı yere düşürmesinin ardından tekrar rafa koydu. Eray ise Kayhan'ı "Onu oraya koyma yere düştü ve kirlendi" diyerek uyardı. Diğer yarışmacılara da seslenen Eray, blenderı kaldırdı ve kimsenin kullanmamasını istedi. Yarışmadaki ilginç tavırlarıyla dikkat çeken Kayhan ise Eray'a "Hadi abi ya. Yemeğe mi sokuyorsun sanki bunu? Tribünlere oynuyor" sözleriyle tepki gösterdi.

MasterChef Türkiye'de gerginlik! Somer Şef, tartışan yarışmacıları sert bir dille uyardı

SOMER ŞEF'TEN SERT UYARI

İkili arasındaki sözlü tartışmayı önlemek için devreye giren Somer Sivrioğlu, yarışmacıları yanına çağırdı. Somer Sivrioğlu, "Yere düşen şeyi neden yukarı koyuyorsun? Bir de Eray seni uyardığında 'Şov yapma' diyorsun. Şovun kimin yaptığı çok açık ortada" sözleriyle Kayhan'ı uyardı.

Somer Şef'ten uyarı alan Kayhan ise Eray'a "Hadi 'Evet'i aldın" dedi. Eray ise "Sen şu kapıdan çıkarken ben sana güleceğim" yanıtını verdi.

MasterChef Türkiye'de gerginlik! Somer Şef, tartışan yarışmacıları sert bir dille uyardı

Haber Yayın Tarihi: 11.08.2020 07:27

Son Dakika Magazin MasterChef Türkiye'de gerginlik! Somer Şef, tartışan yarışmacıları sert bir dille uyardı - Son Dakika Magazin

YORUMLAR (11)
  • BJK2020: BU ŞEF DEDİKLERİ ŞİŞKOLARA UYUZ OLAN BİR TEK BEN MİYİM BUNLAR KENDİNİ BİRŞEY SANIYOR GÜZEL YEMEK PİŞİREBİLİRSİNİZ AMA KİMSE ORADA ONLARIN ÇIRAGI DEGİL ONLAR YARIŞMACI KENDİLERİDE JURİ KİM VERİYOR BUNLARA BÖYLE KONUŞMASI İÇİN İZİN Cevap Yaz 7 16 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Belediye Başkanı Hamza Şayir, hazırladığı sürprizle gazileri sevindirdi Karantinadan kaçan yaşlı adam, dükkanında yorgan dikerken yakalandı Karantinaya alınan yaşlı adam, evinde ölü bulundu "Kocan seni aldatıyor" mesajıyla şoke olan Eylül Öztürk, kimin gönderdiğini öğrenince ağzı açık kaldı Son dakika: Erdoğan, Kuzey Marmara Otoyolu'nun Gebze-İzmit Kavşağı kesimini açtı: Ülkemize yıllık katkısı 595 milyon lira Tutuklanan Halil Sezai'nin oyuncu kardeşi Duygu Paracıkoğlu'dan ilginç çıkış: Kınıyorum ama o adam masum değil Jamal Musiala, Bayern Münih formasıyla Bundesliga'da gol atan en genç futbolcu oldu Oyun için çıktığı demir korkuluk, 12 yaşındaki çocuğun koluna saplandı