Mastürbasyon yaparken cinsel organına zincir sokan adam hastanelik oldu - Son Dakika

Mastürbasyon yaparken cinsel organına zincir sokan adam hastanelik oldu

25.06.2022 19:57
Mastürbasyon yaparken cinsel organına zincir sokan adam hastanelik oldu

Tayland'da mastürbasyon yaptığı esnada cinsel organına idrar yolundan boncuklardan oluşan bir zincir sokan adam, uyandıktan hemen sonra hastaneye koştu. Şaşkına uğrayan doktorlar, ameliyatla cinsel organı açarak çıkartabildi.

Tayland'da otuzlu yaşlarda olduğu belirtilen bir kişi, mastürbasyon yaptığı sırada orgazm olmak için penisinin içine boncuklardan oluşan bir zincir sıkıştırdı. Mastürbasyon sonrası hemen uykuya dalan adam, şiddetli bir acı ile uyandıktan sonra kendisine zarar verme korkusundan dolayı zinciri çıkaramadı.

Mastürbasyon yaptığı sırada cinsel organına zincir sokan adam ölümden döndü

DOKTORLAR BÜYÜK ŞAŞKINLIK YAŞADI

Aşırı acı ve cinsel organda elektriklenme şikayeti ile Taipei Tıp Fakültesi hastanesine giden adamın röntgenini çeken doktorlar, cinsel organındaki zinciri görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı. Doktorlar aletle zinciri çıkarmaya çalıştı fakat başarısız olunca ameliyatla cinsel organı açıp zinciri çıkardı.

Mastürbasyon yaptığı sırada cinsel organına zincir sokan adam ölümden döndü

YAŞADIĞI GERGİNLİK NEDENİYLE İDRAR YOLU DARALMIŞ

Ameliyatı yapan doktor Gao Weichang, zinciri adamın kendisini çıkarmaya çalışmış olsa büyük ihtimalle idrar yolunu parçalayacağını ifade etti. Öte yandan Gao, normal şartlarda zincirin kendiliğinden dışarı çıkması gerektiğini fakat hastanın yaşadığı şiddetli gerginlik nedeniyle idrar yolunun daraldığını bu nedenle zincirin sıkıştığını söyledi. Ameliyatı başarılı geçen hastanın durumunun iyiye gidiyor.

YORUMLAR
500
Çin ve Tayland Hava Kuvvetleri Ortak Tatbikata Başladı Çin ve Tayland Hava Kuvvetleri Ortak Tatbikata Başladı Çin, Tayland'da düzenlenecek hava tatbikatına savaş uçaklarını gönderecek Çin, Tayland'da düzenlenecek hava tatbikatına savaş uçaklarını gönderecek

Son Dakika Yaşam Mastürbasyon yaparken cinsel organına zincir sokan adam hastanelik oldu - Son Dakika


Advertisement