Mavi, 8 Ocak'ta Seyircisiyle Buluşuyor - Son Dakika

Mavi, 8 Ocak'ta Seyircisiyle Buluşuyor

08.01.2014 10:15
Mavi, 8 Ocak'ta Seyircisiyle Buluşuyor

Olağan Masallar Tiyatrosu ve Kar Art Yapım işbirliği ile hazırlanan Mavi, Ocak ayında 2 farklı sahnede 3 oyun ile seyircisinin karşısına çıkıyor.

"Mavi" ile Görünenin Ötesine Geçmeye Hazır Mısınız?

Olağan Masallar Tiyatrosu ve Kar Art Yapım işbirliği ile hazırlanan Mavi, karanlığı insan ilişkileri odağında tanımlamaya çalışan, biraz kırmızının, bolca siyahın ve birazcık da beyazın bulaştığı, sürprizlerle dolu gerilim türünde bir tiyatro oyunu. İlk kez aralık ayında seyirciyle buluşan yapım, ocak ayında yeni sahnelerinde yeni sürprizlerle perdelerini açıyor

Daha önce yazdığı ve yönettiği kısa oyunlarla tanınan yazarlardan Aykut Göker tarafından kaleme alınan Mavi, gizemli bir hasta ve onun doktoru arasında geçen sürprizlerle dolu bir öykü. Doktorunun hayatını fazlasıyla yakından takip eden bir hasta ve bu olağandışı duruma karşın sakinliğini korumaya çalışan bir doktor… Mavi, seyircisini görünenin ötesinde yaşanan farklı bir gerçeğe davet ediyor…

Oyuncu kadrosunda, bugüne kadar birçok dizide ve tiyatro oyununda rol alan Can Yaman ile reklamların da tanınan yüzü genç tiyatro oyuncusu Şahin Sancak'ı bulunduran Mavi'de, yönetmen yardımcılığını Derya Şahan üslenirken, ışık ve seste ise Mustafa Uhud Çoban ile Umut Çeşitli yer alıyor.

Olağan Masallar Tiyatrosu ve Kar Art Yapım işbirliği ile hazırlanan Mavi, Ocak ayında 2 farklı sahnede 3 oyun ile seyircisinin karşısına çıkıyor. İzleyiciler ile İstanbul'da 8 ve 23 Ocak'ta Sekizincikat, 28 Ocak'ta ise İkincikat adlı alternatif tiyatro sahnelerinde buluşacak oyunun biletlerine Biletix üzerinden ulaşabilirsiniz.

Mavi'nin Künyesi
Yazan ve Yöneten: Aykut Göker
Oyuncular: Can Yaman, Şahin Sancak
Yönetmen Yardımcısı: Derya Şahan
Işık ve Ses: Mustafa Uhud Çoban, Umut Çeşitli
Süre: 70 Dakika
Sahne: Sekizinci Kat

YORUMLAR
500
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Mavi, 8 Ocak'ta Seyircisiyle Buluşuyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement