Max Factor Colour Elixir ile Dudaklar Daha Canlı - Son Dakika

Max Factor Colour Elixir ile Dudaklar Daha Canlı

05.06.2014 15:29
Max Factor Colour Elixir ile Dudaklar Daha Canlı

Max Factor Colour Elixir, kaybettiği nemi sadece yedi günde geri kazandırarak dudaklarınızı besler.

Güzelliğin başrol oyuncularından biri dudaklarımızdır. Bu nedenle her kadın pürüzsüz ve baştan çıkarıcı dudaklara sahip olmak ister. Dudaklarımız; güneş, susuzluk gibi faktörlere bağlı olarak nem kaybeder, kuruyup çatlar. Kuruyan dudaklarınıza pürüzsüz bir görünüm kazandırmak, dudaklarınızla büyülemek istiyorsanız etkisini hemen gösteren Max Factor Colour Elixir tam size göre!

Makyaj uzmanlarının tercihi Max Factor'ün geliştirdiği Colour Elixir'in içeriğindeki; shea, avokado ve aloe yağlarının etken maddelerinin yanı sıra antioksidan ve beyaz çay içeren formülü ile dudaklarınız etkin biçimde nemlenip daha pürüzsüz bir görünüm kazanıyor. Max Factor Colour Elixir ile sadece yedi günde daha canlı ve parlak sahip olacaksınız. Çünkü Max Factor Colour Elixir, yoğun renk pigmentli formülü ile çok daha kolay sürülüyor ve inanamayacağınız kadar canlı ve parlak dudaklar ortaya çıkıyor.

Sezonun canlı renklere ve ışıltılı bir görünüme ağırlık veren modasına uyum sağlayan Max Factor Colour Elixir'in renk paleti, tüm cilt tonlarına ve tercihlere cevap vermesi için pembeler, mürdümler, kırmızılar ve kahverengiler olmak üzere dört renk grubu ile kadınların beğenisine sunuluyor.

Max Factor'un Kreatif Direktörü Pat McGrath, dudakların kusursuz ve parlak görünmesinin sırrını pürüzsüz ve nemli olmalarına bağlıyor. Çatlamış dudaklar için Max Factor Colour Elixir'i öneren McGrath, "Kadınlar, sadece yedi günde gözle görülür farkı hissedecekler ve mükemmel rengin ışıltısıyla göz kamaştıracaklar. Benim favori rengim ise klasik bir kırmızı..."

Ünlü makyaj uzmanı Nur Toktay, Max Factor Colour Elixir için "Dudaklarımızın nem ihtiyacını içinde barındırıyor ve daha kolay sürülüyor. Bir yandan da renk pigmentlerinin zenginliği sayesinde daha parlak ve canlı dudaklara sahip olmamızı sağlıyor."

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Max Factor Colour Elixir ile Dudaklar Daha Canlı - Son Dakika


Advertisement