Son Dakika Haberleri: Mayıs Ayında Bircan Bali'den Boşanan Şenol İpek Yeni Aşka Yelken Açtı

Mayıs Ayında Bircan Bali'den Boşanan Şenol İpek Yeni Aşka Yelken Açtı

7 ay önce

Geçtiğimiz aylarda aşık olarak evlendiği sunucu Bircan Bali'den boşanan Şenol İpek yeni bir aşka yelken açtı. İlişkisi hakkında konuşan İpek, "İlk defa bu kadar mutluyum" dedi.

Eski manken Şenol İpek ve sunucu Bircan Bali 2013 yılında evlenmişti. Çift, 2018'in mayıs ayında ise boşandı. Hatta, bir ilki gerçekleştirerek birlikte video kaydı hazırlayıp ayrıldıklarını medenice açıklamıştı. Yollarını ayıran çiftten Şenol İpek, yeni bir aşka yelken açtığını duyurdu.

"İLK DEFA BU KADAR MUTLUYUM"

Önceki günde Şenol İpek'in, Nur isimli bir sevgilisinin olduğu ortaya çıkınca kafalar karışmıştı. Şenol İpek ve Bircan Bali ihanet sebebiyle mi ayrıldı diye düşünülürken, İpek'ten UçanKuş'a özel bir açıklama geldi. İpek, yeni ilişkisi için şunları söyledi: "Dünyanın en iyi ve samimi insanıyla birlikteyim. İlk defa bu kadar mutluyum. Dolayısıyla Nur'un yanlış tanınmasını ve yanlış anlaşılmasını istemem. Yuva yıkan biri değil. 3 ay oldu boşanalı ama biz bunun kararını çok daha önce aldık ve Nur'lada 1 aydır birlikteyim"

İşte Şenol İpek'in aşk yaşadığı genç kız:


YORUMLAR


24 Haziran'ı Bilen Şirketten Yeni Anket! Bir Büyükşehir El Değiştiriyor Sokakta Üst Araması Yapan 2 Polis, Hırsızlıktan Tutuklandı

Ünlü Gazeteci Ahmet Ercanlar, Hürriyet'ten İstifa Etti!