Mayolu pozlarını paylaşan Şeyma Subaşı'nın aşırı zayıf görüntüsü takipçilerinin tepkisini çekti - Son Dakika

Mayolu pozlarını paylaşan Şeyma Subaşı'nın aşırı zayıf görüntüsü takipçilerinin tepkisini çekti

5 gün önce

Şimdilerde Phuket Adası'nda tatil yapan Şeyma Subaşı, sosyal medya hesabından siyah mayolu pozlarını paylaştı. Subaşı'nın zayıflıktan çıkan kemikleri ise takipçilerini rahatsız etti.

Yaptığı her açıklama ve paylaşımı gündem olan Şeyma Subaşı'nın Instagram hesabından mayolu pozlarını paylaştı. Phuket Adası'nda tatil yapan Subaşı'nın son hali ise takipçilerini hem rahatsız etti hem de korkuttu.

"VAHŞİ VE ÖZGÜR OLAN KADIN OLUN"

Zamanının büyük bir kısmını yurt dışında geçiren Şeyma Subaşı, Phuket Adası'nda deniz ve güneşin tadını çıkarıyor. Her anını sosyal medya hesabından paylaşan Subaşı, son olarak siyah mayolu pozlarını paylaştı. Subaşı, fotoğraflarına da "Tam olarak olmak istediğiniz kişi olun. Kendini ve hayallerini ayakta tutan kadın ol. Kendisiyle gurur duyan ve kendisiyle gurur duyan kadın ol. Güçlü ve savunmasız, vahşi ve özgür olan kadın olun" notunu yazdı.

SON GÖRÜNTÜSÜ KORKUTTU

Tatilde bile sağlıklı beslenmeyi ve spor yapmayı ihmal etmeyen Şeyma Subaşı, kusursuz fiziğiyle de adından söz ettiriyor. Subaşı'nın son paylaşımındaki aşırı zayıf halleri ise takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Sosyal medya kullanıcıları, Subaşı'nın son hali için "Çok kurudun" ve "Aşırı zayıfladın" gibi yorumlar yaptı.

Mayolu pozlarını paylaşan Şeyma Subaşı'nın aşırı zayıf görüntüsü takipçilerinin tepkisini çekti
Haber Yayın Tarihi: 14.01.2020 11:42 

YORUMLAR (17)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Son Dakika

Karnesi sosyal medyada paylaşılan milyonlarca çocuk tehlikede
Canlı yayında elbisesi düşen oyuncu Celia Freijeiro'nun göğüsleri göründü Megastar kardeşleriyle verdiği pozu ilk kez paylaştı! Takipçileri şaşkınlık içinde kaldı Tayfur Havutçu, Kasımpaşa'dan istifa etti

Son Dakika Haberleri