Maytaptan çıkan duman 20 kişiyi zehirledi - Son Dakika

Maytaptan çıkan duman 20 kişiyi zehirledi

16.12.2019 00:41

Trabzon'da 2 Afgan vatandaşın düğün törenine katılan 20 kişi düğün pastasının üzerindeki maytapların dumanından etkilenerek hastaneye kaldırıldı.

Trabzon'da düğün salonunda yakılan maytaplardan çıkan dumandan etkilenen 20 Afganlı vatandaş hastaneye kaldırıldı.

MAYTAP DUMANINDAN ZEHİRLENDİLER

Trabzon'un Ortahisar ilçesinde Uzunsokak'ta bulunan bir düğün salonunda meydana gelen olayda Afganistan uyruklu Basire ve Farzad'ın düğünü için bir araya gelen Afganlı vatandaşlar pastanın üzerindeki maytaplardan çıkan dumandan etkilendi. Durumun yetkililere bildirilmesi üzerine olay yerine çok sayıda sağlık ekibi sevk edildi.

20 KİŞİ HASTANELİK OLDU

Duman nedeniyle düğün salonuna giremeyen sağlık ekipleri, itfaiye ekipleri tarafından salondan çıkartılan Afganlılara müdahale etti. Maytaptan çıkan dumandan etkilendiği tespit edilen ve aralarında çocuklarında bulunduğu 20 kişi sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalenin ardından Trabzon'daki çeşitli hastanelere kaldırıldı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

Maytaptan çıkan duman 20 kişiyi zehirledi
Maytaptan çıkan duman 20 kişiyi zehirledi
Maytaptan çıkan duman 20 kişiyi zehirledi
Maytaptan çıkan duman 20 kişiyi zehirledi
Maytaptan çıkan duman 20 kişiyi zehirledi

- Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Maytaptan çıkan duman 20 kişiyi zehirledi - Son Dakika


YORUMLAR (3)

Son Dakika

Kısıtlamaya uymayan kardeşler terör estirdi: 3 polis yaralı Ellen Page transeksüel olduğunu açıkladı, Elliot ismini aldı Emre Bol'dan Diagne'yle ilgili çirkin yorum: Ülkesinde timsah yiyordu, Türkiye'de topçu oldu Yeni pozlarını paylaşan Hadise'ye beğeni üstüne beğeni yağdı Koronadan daha tehlikeli! Biyoteröristler, virüsler üzerinde çalışan biyologların bilgisayarlarına saldırı gerçekleştirebilir "Millet İttifakı'nın çatı adayı kim olsun?" anketinde ilk iki sırada İmamoğlu ve Yavaş var Yasak aşkın ortaya çıkmaması için ölen sevgilisini giydirip kapı önüne bıraktı Müge Anlı dehşete düştü! Anne, 6 aylık bebeğini tandırda diğerini de boğarak öldürdü