Mazıdağı'nda doğal gaz sevinci - Son Dakika

Mazıdağı'nda doğal gaz sevinci

05.06.2020 10:57
Mazıdağı'nda doğal gaz sevinci, System.String[]

Mazıdağı ilçesine doğal gaz verilmesi amacıyla düzenlenen törenle alt yapı çalışmaları başlatıldı.

Mazıdağı ilçesine doğal gaz verilmesi amacıyla düzenlenen törenle alt yapı çalışmaları başlatıldı.

Mazıdağı Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Muhsin Duran Kalkan, düzenlenen törenle ilçeye doğal gaz verilmesi amacıyla alt yapı çalışmasının başlatılması startını verdi.

Kalkan, ilçeye doğal gaz kazandıracakları için mutlu olduklarını belirterek, "Ak Mercan şirketiyle gerekli prosedürleri tamamlayarak bu bölgenin teslimini yapacağız. Bundan sonra da hızlı bir şekilde ilçemize doğal gazı kazandıracağız." dedi.

Ekim ayına kadar ilk doğal gazın verileceğini bildiren Kalkan, doğal gazın ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mazıdağı'nda doğal gaz sevinci - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Hafta içi her gün gece saat 21:00 ile sabah 05:00 arasında genel sokağa çıkma sınırlaması uygulanacak Meteoroloji'den 10 il için sağanak yağış ve kar uyarısı EDHO dizisi ekibine saldıran şüphelilerden kafa karıştıran ifade: Mağdur biziz, Oktay Kaynarca ölümle tehdit etti Sadakatsiz'in Asya'sı Cansu Dere'den aldatılma itirafı: Yabancı olduğum bir durum değil Kebap ustası, alacak-verecek tartışması yüzünden tütüncü tarafından silahla vurularak öldürüldü Merkel'den AB zirvesi öncesi dikkat çeken Türkiye açıklaması: İlişkilerde istenen ilerleme olmadı TCDD'nin itirazı üzerine Marmaray'da aktarma kaldırıldı Burak Yılmaz, 7 maç üst üste gole katkı yaparak kulüp rekoru kırdı