Mazıdağı'nda yılın ilk muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi - Son Dakika

Mazıdağı'nda yılın ilk muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi

25.01.2020 17:38
Mazıdağı'nda yılın ilk muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi, System.String[]

Mardin'in Mazıdağı ilçesi 2020 yılının ilk muhtarlar toplantısı yapıldı.

Mardin'in Mazıdağı ilçesi 2020 yılının ilk muhtarlar toplantısı yapıldı.

Mazıdağı Kültür Merkezindeki toplantıda Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Muhsin Duran Kalkan muhtarın sorun ve taleplerini dinledi.

Kalkan yaptığı konuşmada, dile getirilen konuların takipçisi olacağını aktararak, "Mevsim şartları elverişli hale geldiğinde ilçede hizmet noktasında gözle görülür değişiklikler olacak." dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mazıdağı'nda yılın ilk muhtarlar toplantısı gerçekleştirildi - Son Dakika


Son Dakika

Demiryolları "Çin'e giden ilk ihracat treni yolundan döndü" iddialarına yanıt verdi: Gümrükleme için Halkalı'ya geldi Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Doğu Perinçek'in ABD analizindeki sözleri sosyal medyaya damga vurdu: Biraz kapatsana kamerayı Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Dayakçı hala, 7 yaşındaki kız çocuğunun hayatını kararttı! Kangren yüzünden kolunu kaybetti Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz