Mazıdağı Okuma Salonu'nda 200 Öğrenciye Ücretsiz Sbs Kursu - Son Dakika

Mazıdağı Okuma Salonu'nda 200 Öğrenciye Ücretsiz Sbs Kursu

19.01.2012 13:54
Mazıdağı Okuma Salonu'nda 200 Öğrenciye Ücretsiz Sbs Kursu, System.String[]

Mardin'in Mazıdağı ilçesinde Mazıdağı Okuma Salonu maddi imkansızlıktan dolayı dershaneye gidemeyen 200 öğrenciye ücretsiz SBS kursu veriyor.

Mardin'in Mazıdağı ilçesinde Mazıdağı Okuma Salonu maddi imkansızlıktan dolayı dershaneye gidemeyen 200 öğrenciye ücretsiz SBS kursu veriyor. Öğrencilere umut olan SBS kursu SODES tarafında finanse ediliyor. Kalkınma Bakanlığı'nın finanse ettiği SODES projelerinin koordinasyonu ve kontrolleri Mardin Valiliği tarafından yapılıyor.

Mazıdağı'nda açılan Mazıdağı Okuma Salonu, SBS için ücretsiz kursları düzenleyerek, okumaya istekli öğrencilere ışık olmaya devam ediyor. SODES kapsamında fakir olan öğrencilere kitap test doküman dağıtımı da gerçekleştiren Mazıdağı Okuma Salonu Müdürü Ahmet Zorkun, "Öğrenciler bizim için bir ışık, onlar daha iyiyi ve daha güzelini hak ediyor. Okuma salonu olarak onların aydınlık yarınlarına umut ışığı olmaya devam edeceğiz." dedi. Zorkun, özellikle ihtiyaç sahibi öğrencilere yönelik olan kurslarında test, doküman ve kitap dağıtımı yanı sıra giyim, gıda ve ihtiyaç yardımlarının da devam edeceğini kaydetti.

Mazıdağı Okuma Salonu'nda 200 Öğrenciye Ücretsiz Sbs Kursu

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Mazıdağı Okuma Salonu'nda 200 Öğrenciye Ücretsiz Sbs Kursu - Son Dakika


Son Dakika

Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 483 liradan işlem görüyor "Mekanın sahibi geri geliyor" diyen Buket Aydın, yeni projesini duyurdu Eski sevgilisi tarafından özel fotoğrafları sosyal medyadan paylaşılan genç kız isyan etti: Hayatımı bitirdi Babasını öldüren genç, "Ailevi sorunlarımız vardı" dedi En lezzetli isot yarışmasında jüri olan Mahmut Tuncer zor anlar yaşadı Rus gazeteci Ermeni cephesinden bildirdi: Dayanılmaz bir koku var, askerlerin cesetleri ortalıkta duruyor Aynı sokakta 7 otomobili soyan hırsızın eline geçen sadece iki gözlük oldu İki kadınla gittiği günlük kiralık dairenin camından düşerek can vermişti! Cinayete kurban gittiği ortaya çıktı