Son Dakika Haberleri: Me-Va, Çankırı Basını ile Bir Araya Geldi

Me-Va, Çankırı Basını ile Bir Araya Geldi

8 yıl önce

Çankırı Memurlar Vakfı (ME-VA), Çankırı'da görev yapan yerel ve ulusal basında çalışan gazeteciler ile biraraya geldi.

Me-Va, Çankırı Basını ile Bir Araya Geldi, System.String[]

Çankırı Memurlar Vakfı (ME-VA), Çankırı'da görev yapan yerel ve ulusal basında çalışan gazeteciler ile biraraya geldi.


Vakıf binasında basın mensupları ile bir araya gelen ME-VA yönetim kurulu üyeleri, gerçekleştirilen programın bir tanışma ve kaynaşma etkinliği olduğunu dile getirdiler. ME-VA Çankırı İl Başkanı Recep Şenel, medyanın gelişen ülkelerde 1. sırada geldiğini ve Türkiye'de de basının çok önemli bir güç olduğunu ifade etti. Şenel, "Sizler, Çankırı'nın sesi ve kulağısınız. Vatandaşları her konuda aydınlatıyorsunuz. Bunun için bugün sizlerle bir araya gelip tanışmak istedik." dedi.


Vakıf hakkında bilgi veren Recep Şenel, "Memurlar Vakfı Çankırı Şube Başkanlığı 1996 yılı Ocak ayında kurulmuş olup, faaliyetlerine bugüne kadar devam etmiştir. Gelecekte de uzun yıllar Çankırı'ya hizmet edeceğini umuyoruz. Memurlar Vakfı Çankırı Şubesi, genel merkezden sonra açılan ilk şube." diye ifade etti.


Faaliyet konularını anlatan ME-VA yönetim kurulu üyeleri, bütün kamu çalışanları ve benzeri meslek erbabının kültürel-ekonomik-eğitim-sağlık ve sosyal ve mesleki alanlarda kalkınmalarının sağlanması, yardımlaşma ve dayanışmalarının artırılması, birlik ve beraberliklerinin temini, mesleki bilgi ve becerilerinin ve verimliliklerinin artırılması gibi konulara yönelik olarak hizmet verildiği belirtildi. Vakıflar Kanunu, Vakıf Senedi ve Şubeler Yönetmeliği gibi ilgili kanun ve yönetmeliklere uygun olarak her türlü faaliyetleri yapıldığını ifade ettiler.

Haber Yayın Tarihi: 29.01.2012 01:44 Kaynak: CHAMini etekli paylaşım yapan Buse Varol bin pişman oldu! Sosyal medya hesabından isyan etti
Avukatının bürosundaki görüntü, talihsiz genci ceza almaktan kurtardı Talihsiz koca, karısının söylediklerine dayanamayıp kalp krizi geçirdi