Media Markt Teknoloji Tutkunlarına Sesleniyor - Son Dakika

Media Markt Teknoloji Tutkunlarına Sesleniyor

15.09.2012 14:47
Media Markt Teknoloji Tutkunlarına Sesleniyor

Avrupa'nın dev elektronik mağazalar zinciri Media Markt, yeni reklam kampanyasıyla sessizliğini bozuyor.

Media Markt Yeni Reklamı "Dr Şen" ile Teknoloji Tutkunlarına Sesleniyor

Yeni reklam filminde Media Markt teknolojinin doktoru oluyor, reklam filminin karakteri "Dr Şen" "bakmadan alma hastalığı"na yakalanan teknoloji hastalarını tedavi ediyor. Media Markt, Türkiye pazarında 5. yılını kutlarken yeni reklam filmleri ile agresif pazarlama stratejisine devam ediyor. Elektronik ürün mağazalar zinciri Media Markt, Türkiye'deki 20 mağazası ile müşterilerine dünya markalarını en iyi hizmet kalitesi, en bol seçenek ve uygun fiyatlarla sunuyor.

Metin Şentürk, Media Markt'ın doktoru oldu

Ünlü sanatçı Metin Şentürk uzun süreli sessizliğini Media Markt ile yaptığı reklam anlaşması ile bozuyor. Yine komik, görme engelli birinin bile 'gördüğü' esprisi üzerine kurgulanan reklamda Metin Şentürk 'Doktor Şen' karakteri ile sevenleri ile buluşuyor.

Yeni reklam kampanyasında Metin Şentürk bu kez doktor oluyor ve başta "bakmadan alma hastalığı"na yakalananlar olmak üzere Türkiye'yi şifalı fiyatlarla tanıştırıyor.

Reklam filmi geçinemeyen bir çift ve ne dediği anlaşılmayan bir kadın üzerine kurgulanıyor. Geçinemeyen karı koca, ekranlar önünde tartışıyor. Yüksek fiyatlar yüzünden tartışan çifte "Bakmadan Almam" sözde TV programında Doktor Şen çare oluyor ve çözüm yolu olarak çifti Media Markt'a yönlendiriyor.

Düşük fiyat garantisiyle daha ucuzunu bulan tüketiciye iki katını ödeme sözünü veren Media Markt, Tarkan Barlas yönetmenliğinde Atlantik tarafından çekilen yeni reklam filminde teknolojide en uygun fiyat iddiasını koruyor.

Media Markt yeni reklam filmiyle birlikte "Sosyal Medya"ya da giriyor

Pazarlama stratejilerinde TV, yazılı basın ve outdoor kampanyalarına ağırlık veren Media Markt, sosyal medyada da tüketicisiyle buluşuyor.

Teknoloji severler artık Media Markt'ı http://www.facebook.com/MediaMarktTurkiye adresinden takip edebilecek ve Media Markt hakkındaki görüşlerini facebook sayfası üzerinden paylaşabilecek.

Reklam Künyesi

Reklamveren: Media Markt

Reklamveren temsilcisi: Aziz Süzer, Demet Hangül Ünal

Reklam ajansı: Publicis Bold

Yaratıcı yönetmen: Tarkan Barlas

Yaratıcı grup: Yeşim Yegen, Özgür Çayan

Ajans prodüktörü: Arzu Köksal, Armağan Kuşçu

Müşteri ilişkileri: Şeyda Bardavit, Merve Alptekin

Dijital Ajans: Publicis Modem

Yapım evi: Atlantik

Yönetmen: Umut Aral

Fotoğrafçı: Erbil Balta/ PPR

Medya ajansı: Carat

Kullanılan mecralar: Tv, Dijital, Outdoor

YORUMLAR
500
Türkiye'nin Varşova Büyükelçisi Fırat, Türkiye-Polonya ilişkilerinin hızla geliştiğini söyledi Türkiye'nin Varşova Büyükelçisi Fırat, Türkiye-Polonya ilişkilerinin hızla geliştiğini söyledi MG, uygun fiyatlı elektrikli otomobilini tanıttı! MG, uygun fiyatlı elektrikli otomobilini tanıttı!
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Media Markt Teknoloji Tutkunlarına Sesleniyor - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement